دستگاهی بهینه شده

دقایقی پیش مایکروسافت در رویداد معرفی سرفیس ماه خود از نسل بعدی  Surface Duo 2 خود معرفی کرد. مایکروسافت این گوشی را با همان طراحی کلی قدیمی خود منتشر کرده است. اما بهینه سازی های فراوانی در این دستگاه قرار داده است. 

طراحی

طراحی کلی این دستگه ها مانند نسل گذشته خود است و نحوه قرا گرفتن لولا ها همانند گذشته است. اما مایکروسافت لبه کناری گوشی را پنل صفحه نمایشی گذاشته است که با استفاده از آن از پیام ها و تماس های خود آگاه می شوید و با نوار نوری که دارد می توانید پیام ها را دریافت کنید که طراحی هوشمندی است. از نظر جنس بدنه هم این دستگاه از شیشه در طراحی خود استفاده می کند.

سخت افزار

سرفیس دوئو جدید مایکروسافت از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده می کند. این پردازنده ۵G است و این موضوع نوید بخش حضور این شبکه پر سرعت در نسل بعدی گوشی های این شرکت است. مایکروسافت Surface Duo 2 از صفحه نمایش ۸.۳ اینچی استفاده می کند و نرخ تازه سازی  ۹۰Hz دارد. همچنین مایکروسافت قابلیت استفاده از قلم جدید خود را در این دستگاه گذاشته است و می توانید به صورت مگنتی قلم را به دستگاه خود متصل کنید. و علاوه بر این با استفاده از متصل کردن قلم شما شارژ می شود که عالی است!

رابط کاربری

از نظر رابط کاربری هم مایکروسافت قابلیت های خوبی برای مدیریت تسک های روزانه در این دستگاه قرار داده است و آن را خیلی بهینه تر کرده است. همچنین در برخی بازی ها هم پنل پایین برای شما قابلیت کنترل بازی را فراهم کرده است. و مایکروسافت ادعا دارد که تجربه بازی کردن با این دستگاه فوق العاده است.

دوربین 

دوربین Surface Duo 2 هم بهبود های زیادی داشته است و تجربه عکاسی عالی را به شما می هد. همچنین دوربین های این دستگاه از لرزشگیر اپتیکال استفاده می کنند که خبر خیلی خوبی است.

جمع بندی

در مجموع سرفیس دوئو ۲ مایکروسافت یک دستگاه پرچم دار فوق العاده است که برای بازی کردن و انجام کار ها به صورت همزمان عالی است.

نظر شما درباره این گوشی چیست؟ به نظر شما چقدر ارزش خرید دارد؟