سری جدید اوپو

سری Reno Oppo معمولا دو بار در سال یک عضو جدید به خانواده خود اضافه می‌کند. سری Reno7 بین نوامبر و دسامبر وارد بازار خواهد شد و گواهینامه صادر شده جدید Reno7 Pro این اتفاق را تایید می‌کند.

گواهینامه

خود گواهینامه ۳C هیچ اطلاعاتی را ارائه نمی‌دهد فقط مجهز بودن Reno7 به شارژ سریع ۶۵ واتی SuperVOOC 2.0 را تأیید می‌کند که از الان به بعد به چند نسل از گوشی‌های میان رده و درجه یک Oppo تعلق خواهد گرفت.

تراشه

پیش از این، شایعاتی وجود داشت که ادعا می‌کرد که این گوشی دوباره از چیپست Dimensity 1200 SoC استفاده خواهد کرد، اگرچه نسخه بین المللی Reno6 Pro مدل های اصلی و پرو با اسنپدراگون ۸۷۰ عرضه شدند.

اوپو در حال آماده شدن برای معرفی سری بعدی گوشی های هوشمند برتر خود است. این شرکت سری Reno 6 را اوایل سال جاری در چین عرضه کرد و پس از آن چند ماه پیش در هند عرضه شد.

گوشی اوپو

اوپو معمولاً هر سه ماه یک بار سری Reno خود را به‌روزرسانی می‌کند و می‌توان انتظار داشت که سری Reno 7 در حدود نوامبر یا دسامبر رونمایی شود. این شرکت هنوز تاریخ عرضه رسمی سری Reno 7 را اعلام نکرده است. در حالی که منتظر آن هستیم، برخی از جزئیات سری Reno 7 به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. Reno 7 Pro که گفته می‌شود بهترین محصول در بین این دو گوشی هوشمند است، در وب‌سایت گواهینامه ۳C فهرست شده است. بیایید نگاهی به لیست، مشخصات و سایر جزئیات Oppo Reno 7 Pro 3C بیندازیم.

 

لیست Oppo Reno 7 Pro 3C

Oppo Reno 7 Pro در وب سایت گواهی ۳C با شماره مدل PFDM00 فهرست شده است. انتظار می رود این دستگاه اواخر سال جاری عرضه شود. قبل از عرضه، لیست ۳C جزئیات شارژ سریع گوشی هوشمند آینده Reno را نشان می دهد. مانند بسیاری از گوشی‌های هوشمند Oppo، Reno 7 Pro با پشتیبانی از شارژ سریع ۶۵ واتی عرضه می‌شود. جزئیات ظرفیت کل باتری ناشناخته باقی مانده است، اما می توان انتظار داشت که دستگاه با معماری دو سلولی ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی عرضه شود.