در کنار معرفی مهمترین و مورد انتظارترین محصولات گوگل یعنی پیکسل ۴ و پیکسل ۴ XL که از مدتها پیش مشخصات آنها فاش شده بود. محصولات دیگری هم معرفی شدند که مرتبط ترین آنها به گوشی های پیکسل، ایرباد های جدید و با نام پیکسل بادز است.

تغییر اصلی پیکسل بادز نسبت به نسخه پارسال حذف شدن سیم آن به صورت کامل است. شارژدهی آن تا پنج ساعت و در صورت استفاده از قاب، بیش از ۲۴ ساعت خواهد بود. برد این زیبای کوچک در محیط بسته به اندازه تقریبی سه اتاق و در فضای باز به اندازه یک زمین فوتبال است. محصول مهم دیگر همایش امسال گوگل نسل دوم لپ تاپ های کوچک، با نام Pixelbook Go است که دارای صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچی ست و در سه نوع پردازنده Intel Core m3, i5, i7، دو میزان رم ۸ و ۱۶ گیگابایتی، و حافظه های ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی در رنگ های مشکی و صورتی در دسترس خواهد بود. قیمت آن از ۶۵۰ تا ۱۴۰۰ دلار است.

اسپیکر هوشمند جدید هم که Nest Mini نام دارد بهبودهای متعددی را تجربه کرده که می توان آن را نسل بعدی گوگل هوم مینی به حساب آورد. بهبود کیفیت صدا، امکان اتصال به دیوار، و ساخت از پلاستیک های بازیافتی از ویژگی های آن است. این دستگاه از تاریخ ۲۲ اکتبر و در رنگ های متعدد و با قیمت ۴۹ دلار عرضه خواهد شد.

همچنین سرویس پخش اینترنتی بازی گوگل با نام Stadia  از ۱۹ نوامبر در دسترسی قرار می گیرد. به غیر از دارندگان پیکسل ۴، تنها صاحبان سری سوم پیکسل می توانند از این سرویس استفاده کنند که برای این منظور باید کنترلرهای PS4 یا Xbox One و یا کنترلرهای خود گوگل به کار گرفته شوند.

شما کنفرانس امشب گوگل را چطور ارزیابی کردید؟