سامسونگ W22 5G فاش شد. هر سال سامسونگ دستگاه‌های Galaxy Z Fold خود را به عنوان سری W منحصر به فرد China Telecom و Galaxy Z Fold3 5G ارائه می‌کند و هیچ‌وقت از این  قاعده تخطی نمی‌کند. در اینجا یک تصویر از دستگاه جدید با نام سامسونگ W22 5G وجود دارد که توسط Evan Blass به اشتراک گذاشته شده است.

سایر مشخصات

نکته جالبی که باید به آن توجه کرد این است که رنگ نقره‌ای فریم، تا مرز صفحه‌نمایش کشیده می‌شود، ولی این ویژگی که در مورد Z Fold3 صدق نمی کند (بدون در نظر گرفتن رنگ فریم، حاشیه مشکی در اطراف صفحه  نیز وجود دارد). گوشی‌های سری W گرانتر از نسخه گوشی‌های Z Fold خود هستند ( معمولا تا حدود ۵۰ درصد، قیمت بیش‌تری دارند)، اما اغلب ظاهر متفاوت و بسته‌ی غنی‌تری از حیث لوازم جانبی  دارند.

به عنوان مرجع، قیمت وانیل Z Fold3 در چین ۱۵۰۰۰ CNY (12/512 گیگابایت) است. در یک سری اخبار دیگری که از گوشی‌های تاشو به دست رسیده، تصویر یک Samsung Galaxy Z Flip3 5G در رنگ آبی دریایی،  وهمچنین  یک Blass به اشتراک گذاشته شده است. این اخبار مربوط به یک مدل سه بعدی تعاملی است، بنابراین می‌توانید آن را بچرخانید تا رنگ جدید آن را مشاهده کنید.