سامسونگ W22 5G رسماً در چین معرفی شد

سری W سامسونگ هرگز واقعاً خارج از چین ساخته نشده است ، زیرا این تلفن ها گوشی های تاشو با شماره های صفحه بودند. جدیدترین سامسونگ W 22 5G نسخه سفارشی Galaxy Z Fold3 5G است که برای مخاطبان چینی طراحی شده است. سامسونگ با همکاری Telecom مخابراتی چین ، نسخه گران قیمت Z Fold3 را با ۱۶ گیگابایت+۲۵۶ گیگابایت به قیمت ۱۶۹۹۹ یوان (۲۶۴۵ پوند) ساخت.

طراحی

در مواد تبلیغاتی ، سامسونگ به مهارت و طراحی ظریف W 22 5G می بالد. همچنین دارای یک ستون فقرات طلایی با بافت در روکش فانتوم بلک است. لوگوی “قلب به جهان” با همان رنگ طلایی ستون فقرات نصب شده است.سامسونگ W22 5G به عنوان نسخه سفارشی Galaxy Z Fold 3 در چین عرضه شد. تلفن جدید سامسونگ که جانشین سامسونگ W21 5G سال گذشته است ، همراه با قلم S Pen عرضه شده است و به طور خاص برای بازار چین طراحی شده است .

جایگزین سامسونگ

. اگرچه سخت افزار سامسونگ W22 5G کاملاً شبیه Galaxy Z Fold 3 است ، اما شامل برخی از اصلاحات در سطح نرم افزار از جمله تم ها و تصاویر پس زمینه متمایز و همچنین طراحی کمی متفاوت با طرح رنگ مشکی-طلایی برای ارائه یک تجربه متفاوت است. سامسونگ W22 5G همچنین فاقد خدمات تلفن همراه Google و مارک گلکسی این شرکت است.

 

قیمت Samsung W22 5G

در دسترس بودن قیمت سامسونگ W22 5G برای نسخه ذخیره سازی ۱۶ گیگابایت + ۲۵۶ گیگابایت ۱۶۹۹۹ یوان (تقریباً ۱،۹۸،۸۰۰ روپیه) تعیین شده است. این گوشی در رنگ مشکی فانتوم به همراه لولا با بافت طلایی عرضه می شود. این دستگاه برای پیش خرید در چین در دسترس است و ارسال آن از ۲۲ اکتبر آغاز می شود.

ظاهر گوشی جدید سامسونگ

ظاهرا، W22 5G مشابه Galaxy Z Fold3 5G است که در بازار موجود است و از S Pen پشتیبانی می شود. تلفن های هوشمند چینی خدمات تلفن همراه Google را شامل نمی شوند و با برنامه های خاص منطقه بارگیری می شوند. عاقلانه نیست که W22 5G را برای استفاده در بازارهای غربی وارد کنید ، زیرا ممکن است باندهای تلفن همراه ناسازگار باشند.