غول تکنولوژی کره جنوبی، سامسونگ، به طور رسمی سه لپ تاپ جدید از سری Galaxy Book با نام های Galaxy Book ، Galaxy Book Pro و Galaxy Book Pro 360 را منتشر کرده است. هر سه لپ تاپ قابل حمل و بسیار متنوع با نمایشگر مطلوب AMOLED ارائه می شوند.

گلکسی بوک نسبت به مدل قبلی خود باریک تر است و پیشرفت هایی را نیز در بر داشته است. مجهز به یک صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی دارای عملکرد ضد تابش خیره کننده و با زاویه دید گسترده ۱۷۰ درجه است. در دو رنگ موجود بوده و بسته به ظرفیت حافظه سیستم ، پردازنده مرکزی و سایر مشخصات ، قیمت این مدل از ۸۶۰ دلار تا ۱۴۶۵ دلار می‌باشد.
Galaxy Book Pro یک لپ تاپ قابل حمل، باریک و سبک است. که می‌توان گفت رکورد باریک ترین و سبک ترین مدل سری Galaxy Book را داراست. این همه ویژگی هایی را دارد که می تواند به عنوان یک دفتر تلفن همراه ، سینما ، یا فقط یک همراه شخصی باشد. Galaxy Book Pro در سه رنگ عرضه خواهد شد و از ۱۱۱۵۳ دلار تا ۱،۹۰۷ دلار قیمت دارد.


Galaxy Book Pro 360 یک لپ تاپ دو منظوره مجهز به S Pen است و همان‌طور که از اسمش پیداست، قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را دارد. این دستگاه هم مانند دوتای دیگر بسیار سبک و باریک است. Galaxy Book Pro 360 همچنین امکان ارتباط قوی بین دستگاه‌های سری Galaxy Book را فراهم می‌کند. اتصال آسان و سریع با دستگاه‌های مختلف به این معنی است که کاربر می تواند به راحتی از یک گوشی هوشمند به یک نوت بوک ، تبلت و یا حتی یک گجت هوشمند تبدیل شود. برخی از ویژگی های موجود در مجموعه سری Galaxy Book Quick Share ، Samsung گالری، Second Screen و … است.

همچنین از پنج دستگاه که از طریق لپ تاپ به یکدیگر متصل هستند پشتیبانی می‌کند. S Pen نیاز به شارژ جداگانه ندارد. بر اساس نمایشگر شامل دو مدل می‌باشد: مدل ۱۵٫۶ اینچی و ۱۳٫۳ اینچی که هر کدام در سه نوع رنگ موجود هستند. قیمت Galaxy Book Pro 360 از ۱۶۰۵ دلار تا ۲۴۳۰ دلار می‌‌‌‌باشد. این سه بپ تاپ احتمالا ۲۱ می بصورت جهانی عرضه خواهند شد.