سامسونگ سری سیزده مجهز به دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است

سامسونگ A13 5G مجهز به دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است ما اولین‌بار در مورد وجود سامسونگ A13 5G چند هفته پیش شنیدیم، اما به جز برچسب قیمت ۲۰۰ یورویی، اطلاعات کمی در مورد آن گزارش شده است. در حال حاضر، ما برخی از جزئیات را در مورد مقرون‌به‌صرفه‌ترین گوشی مجهز به ۵G سامسونگ در اختیار داریم.

مشخصات گوشی فاش نمی کند

این منبع هیچ گونه مشخصات این گوشی را فاش نمی کند ، اما می گوید این تلفن هوشمند دارای کد مدل SM-A136B است و قیمت آن همانند گلکسی A12 در حال حاضر زیر ۲۰۰ یورو است. این باعث می شود گوشی آینده ارزان ترین تلفن ۵G در خط تولید شرکت کره ای باشد.

ما نمی دانیم سامسونگ دقیقا چه زمانی سری این گوشی را معرفی می کند ، اما از آنجایی که Galaxy A12 در نوامبر گذشته رونمایی شد ، ممکن است امسال شاهد عرضه رسمی A13 5G باشیم.

A13

انتظار می رود سامسونگ گلکسی A13 5G امسال معرفی شود. پیش از این ، همان نشریه گزارش داده بود که این گوشی دارای شماره مدل SM-A136B است و قیمت آن زیر ۲۰۰ یورو (تقریباً ۱۷،۳۰۰ روپیه) است. سامسونگ هیچ جزئیاتی را تأیید نکرده است بنابراین این اطلاعات باید با کمی نمک گرفته شود.

 

مدل دستگاه

همان منبع می‌گوید این دستگاه دارای نام مدل SM-A136B است و احتمالاً از سنسور ISOCELL JN1 سامسونگ با وضوح ۵۰ مگاپیکسل استفاده می‌کند. نه اینکه منبع به‌صراحت از سنسور مذکور نام‌برده است، اما این یک دوربین ۵۰ مگاپیکسلی مقرون‌به‌صرفه است که قبلاً در مقرون‌به‌صرفه Redmi 10 استفاده شده است، بنابراین منطقی است. این دستگاه همچنین دارای باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی است.

این گزارش پیش از پایان سال جاری میلادی اعلام می‌کند، اما احتمالاً سامسونگ A13 5G در اوایل سال ۲۰۲۲ به بازار خواهد آمد. اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه در روزها یا هفته‌های آینده افشا خواهد شد.