سامسونگ گلکسی  S22 در حال حاضر در حال تولید انبوه است و افشاگران به ما نگاهی کوتاه از ظاهر گوشی جدید آینده دادند. اوت لت هلندی LetsGoDigital رندرهایی از دستگاه های وانیلی و پلاس را بر اساس اطلاعات داخلی منتشر کرد و طراحی جدید نسبتاً آشنا به نظر می رسد.

اطلاعات اولیه

طبق اطلاعاتی که یکی از افشاگران معروف حوزه‌ی فناوری یعنی Ice Universe منتشر کرده است، انگار باید انتظار داشته باشیم گلکسی S22 و S22 پلاس ظاهری مشابه داشته باشند. تقریبا مشابه آنچه که در دو سال اخیر هم شاهد بودیم. اگر گفته‌های این افشاگر درست باشند (که غالبا هم هستند)، گلکسی S22 و مدل پلاس باید با نمایشگر و پنل پشتی تخت طراحی و عرضه شوند. یعنی در این سری هم خبری از نمایشگرهای منحنی که در سری S20 دیده بودیم نخواهد بود و این طراحی فقط به مدل اولترا محدود خواهد شد.

نمایشگر تخت یعنی باید باز هم شاهد یک سری حاشیه در کناره‌های چپ و راست گوشی باشیم اما خوشبختانه فرقی که بین پرچم‌دارها و گوشی‌های میان‌رده‌ی سامسونگ وجود دارد این است که در پرچم‌دارهای این شرکت حواشی یک‌دست هستند و این‌طور نیست که در پایین فریم شاهد حاشیه‌ی بیشتری از سایر نقاط باشیم. همین توازن زیبایی خاصی به گوشی می‌بخشد اما باز هم آن جذابیت و حس خوبی که مدل اولترا به کاربر می‌دهد را منتقل نمی‌کند.

ادامه توضیحات

گلکسی S22 و گلکسی S22 پلاس از همان فرمول طراحی گلکسی S21 و گلکسی  S21پلاس خود پیروی خواهند کرد. این در تضاد با گلکسی  S22اولترا است که انتظار می رود پنل پشتی آن به شدت تغییر کند.

راه‌اندازی دوربین گلکسی S22 و S22 پلاس طرح‌بندی عمودی را حفظ می‌کند و جزیره تا لبه آن کشیده می‌شود. پنل جلویی صاف خواهد بود، البته نه به اندازه سری آیفون ۱۳٫

انتظار می رود گلکسی  S22با صفحه نمایش ۶٫۰۶ اینچی OLED با رزولوشن فول اچ دی پلاس عرضه شود که کوچکترین قطر از زمان گلکسی S9 است.  S22پلاس همچنین به ۶٫۵۵ اینچ در مقایسه با ۶٫۶۷ اینچ در  S21پلاس کاهش می یابد.

 

منبع:

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s22_design_to_remain_mostly_unchanged-news-51660.php