اطلاعات فاش کننده Ice Universe

اطلاعات فاش کننده Ice Universe طی هفته گذشته با گلکسی S22 سامسونگ همراه بود و جزئیات چیپست و دوربین و همچنین سرعت شارژ S22 Ultra را آشکار کرد. آخرین نشتی ها پیرامون Galaxy S22 کوچکتر وجود دارد که گفته می شود دارای باتری ۳۷۰۰ میلی آمپر ساعتی با پشتیبانی از شارژ ۲۵ واتی است.

نکته جالب اینجاست که S22+ و S22 Ultra 45 وات شارژ می کنند که این تفاوت بین سه مدل است. هنوز باید پول بیشتری برای شارژر واقعی پس انداز کنید زیرا به احتمال زیاد سامسونگ در جعبه آن را ارائه نمی دهد.

ابعاد گوشی سامسونگ

گفته می شود گلکسی S22 از نظر طول ، عرض و ضخامت کوچکتر از آیفون ۱۳ است که اخیراً اعلام شده است و ابعاد آن ۱۴۶٫۷ در ۷۱٫۵ در ۷٫۷ میلی متر است.

این کار به نوبه خود S22 را فشرده ترین پرچمدار سامسونگ نسبت به گلکسی S10e می کند و آخرین نشت یک صفحه نمایش ۶٫۰۶ اینچی مورب را مشخص می کند.

اطلاعاتی درباره گلکسی S22 اولترا

اطلاعاتی درباره گلکسی S22 اولترا منتشر شده بود و حالا سراغ نسخه استاندارد آن رفته اند. گوشی هوشمند سامسونگ غیر از اینکه باتری ۳۷۰۰ میلی آمپر ساعتی را ساپورت می کند، از شارژ سریع ۲۵ واتی هم پشتیبانی می‌کند که اینجا مشخص می کند سرعت  شارژ پایین‌تری نسبت به نسخه های پلاس و اولترا دارد.

رقابت سنگین سامسونگ با آیفون

شرکت اپل چند روز اخیر از گوشی های هوشمند آیفون ۱۳ رونمایی کرد که سامسونگ می‌خواهد با تمام توان با این محصولات رقابت کند. یکی از زمینه‌هایی که انتظار می‌رود شاهد رقابت سنگینی در آن باشیم، تراشه مورد استفاده در این گوشی‌های هوشمند است.

کوپرتینویی‌ها از چیپست A15 Bionic در آیفون ۱۳ استفاده کرده‌اند که بر اثر نتایجی بنچ مارک ها  کارکرد قوی تری از نسل قبل خود دارد. از سوی دیگر، سامسونگ با همکاری AMD گرافیک RDNA را به تراشه‌های اگزینوس پیاده سازی می کند تا بتواند پس ازگذشت زمان در زمینه گرافیکی آیفون را به چالش بکشد، در این صورت به نظر نمی‌رسد این دفعه هم برای کوپرتینویی‌ها مشکلاتی را ایجاد کند.