سامسونگ گلکسی S21 FE قرار بود این هفته به بازار بیاید. اما درست نزدیک زمان موعد، تاریخ تغیر کرد. حالا ورق برگشه است. و ما نمی‌دانیم این گوشی کی عرضه می‌شود. تاریخ عرضه این گوشی، به محل سردرگمی تبدیل شده. شایعات زیادی می‌گفتند که گوشی این هفته عرضه می‌شود. حالا خبرها می‌گویند عرضه گوشی ممکن است تا اکتوبر طول بکشد. با شایعات ضد و نقیضی که پخش شد، دیگر تاریخ عرضه مشخص نیست. ما تنها می‌توانیم تاریخ رسمی شدن گوشی را حدس بزنیم.

مطمئن‌ترین نکته

سامسونگ گلکسی S21 FE، عاقبت به بازار می‌آید. این تنها چیز مشخص و قطعی است. تا زمانی که سامسونگ، گوشی را رسمی نکند، شاعات پخش می‌شوند. با این حالف بالاخره این گوشی به بازار می‌آید. و وقتی به فروش برسد، دیگر چیزی برای مخفی کردن نمی‌ماند.

اخبار جدید

سامسونگ گلکلسی S21 FE، دوباره اخبار و شایعاتی درست کرده ات. ما تصاویری از این گوشی دیده‌ایم. با این حال همچنان شایعات ادامه دارند. این بار اخباری از شرکت حمل‌ونقل ایلات متحده به دست رسیده. این شرکت راهنمای استفاده گوشی S21 FE را فاش کرده است.

دفترچه راهنما و اطلاعات آن

SamMobile اظهاراتی درمورد این اخبار فاش شده داشته است. و می‌گوید این اخبار جدید، چیزی به اطلاعات ما اضافه نمی‌کنند. و هرچیزی را که می‌گویند، ما از قبل میدانیم. دفترچه راهنما شامل اطلاعات راه‌اندازی تلفن است. این اطلاعات شامل انتقال داده‌ها از گوشی قبلی است. همچنین شامل اطلاعات لازم برای راه‌اندازی دوربین و برنامه‌ها می‌شود.

اطلاعات جدید

با این حال، این اخبار پیشرفت گوشی را نشان می‌دهند. سامسونگ گلکسی S21 FE، دارد به آرامی به تاریخ انتشار خود نزدیک می‌شود. در اواخر این هفته، ما دفترچه راهنمای سامونگ گلکسی S21 FE را دیدیم. این دفترچه، اطلاعات ما را از آن عمیق‌تر کرد. این دفترچه اطلاعاتی را درباره دوربین فوق عریض ان به ما داد. همچنین شامل اطلاعاتی از حشگر اثر انگشت آن بود. و این دفترچه، رتبه IP68 را هم ثابت کرده است. این گوشی فاقد محفظه برای microSD است. و سامسونگ گلکسی جدید، بدون شارژر در جعبه‌اش به فروش می‌رسد.

یک پیشنهاد قانع‌کننده

سامسونگ گلکسی S21 FE ماه‌ها است که در شایعات حضور دارد. و اخبار زیادی درباره آن پخش شده. با این حال، هنوز وارد بازار نشده. ممکن است نداشتن محفظه microSD برای عده‌ای دردسر ساز شود. با این حال، این گوشی نباید ناامید شود.

سامسونگ گلکسی  S21 FE، اسنپدراگون ۸۸۸ دارد. و به اکسینوس ۲۱۰۰ مجهز است. صفحه‌نماش آن ۶٫۵ اینچ است. و نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز دارد. باتری این گوشی ۴۵۰۰ میلی‌آمپر است. و قابلیت شارژر شدن سریع ۲۵ واتی و شارژ شدن به صورت بی‌سیم را دارد. همچنین به دوربین‌های فوق حرفه‌ای مجهز است. و Samsung Pay از آن پشتیبانی می‌کند.

جزیئیات دیگری درمورد این گوشی هست. اما ما هنوز این جزئیات ر در دست نداریم. باید منتظر بمانیم تا سامسونگ اطلاعات را بدهد. و یا گوشی منتشر شود و متوجه جزئیات بشویم. با این‌حال چیزی که مشخص است، قوی بودن گوشی است. ممکن است این گوشی جای پرچ‌داران را بگیرد. باید صبر کنیم  و ببینیم سامسونگ گلکسی S21 FE، لقب “قاتل پرچم‌داران “را به خود اختصاص می‌دهد یا نه.