سامسونگ چندین ویژگی S Pen و میان‌برهای Galaxy Z Fold3 را به نمایش می‌گذارد

 Galaxy Z Fold3 5G از دو قلم S Pen پشتیبانی می‌کند. یکی از این دو قلم، S Pen Fold Editionاست و در کنار آن  قلم   S Pen Pro وجود دارد. شاید امسال  در بینمحصولات جدید گلکسی نوت جدیدی وجود نداشته باشد، اما Z Fold تمام قابلیت‌های یادداشت‌برداری قدرتمند و سایر میان‌برهای فعال شده توسط قلم را به ارث برده است. در اینجا چند نکته سریع از این گوشی  سامسونگ آمده است.

 

اول، صفحه‌کلید از حالت تشخیص دست خط پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید چند ایده را به‌سرعت یادداشت کنید. این متن که اکنون دیجیتالی شده است اکنون به‌راحتی در برنامه‌های دیگر کپی می‌شود یا با برنامه Samsung Notes همگام‌سازی می‌شود.

 Galaxy Z Fold3 5G
Galaxy Z Fold3 5G

این ویژگی نیز در حین تماس تصویری کار می‌کند. در واقع، فاکتور شکل تاشو به شما امکان می‌دهد دوربین را در حین یادداشت‌برداری در نیمه دیگر صفحه که روی میز قرار دارد، به سمت خود نشان دهید. حتی  با Galaxy Note  هم شما نمی‌توانید این کار را انجام دهید و می‌توان آن را ویژگی مخصوص این مدل دانست.

انتخاب متن نیز توسط قلم S آسان‌تر می‌شود، کافی است یک مستطیل روی متنی که می‌خواهید کپی کنید بکشید.

همچنین می‌توانید از S Pen برای برجسته‌سازی سریع بخش‌هایی از یک سند و افزودن نظرات استفاده کنید.

 Z Fold3 5G
Galaxy Z Fold3 5G

در نهایت، برنامه تقویم به شما امکان می‌دهد یادداشت‌ها را خط‌کشی کرده و نمادهایی را برای علامت‌گذاری رویدادهای مهم، درست مانند تقویم معمولی کاغذی، اضافه کنید.

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد  Z Fold3 5G ،  به این لینک مراجعه کنید.