دعوت نامه سامسونگ

سامسونگ ساعاتی پیش دعوت نامه رویداد بعدی خود را به صورت غافلگیر کننده ارسال کرد! همان طور در خبر ها آمده بود گوگل برای معرفی نسل بعدی گوشی های خود یعنی پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو در ۲۷ مهر ماه رویدادی تنظیم کرده بود. اپل هم دیشب برای ۲۶ مهر ماه ساعت ۸:۳۰ شب به وقت تهران دعوت نامه رویداد جدید خود را ارسال کرد. در این رویداد نیز احتمالا شاهد مک بوک های بعدی اپل و ایرپاد نسل ۳ هستیم. از این رو سامسونگ نیز از غافله معرفی ها جا نماند و بر خلاف پیش بینی ها رویداد خود را برای چهارشنبه ۲۸ مهر ماه و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران تنظیم کرد. نام این رویداد Galaxy Unpacked Part 2 است. به فارسی می توان آن را بخش ۲ رویداد گلکسی آنپکد ترجمه کرد!

سامسونگ گفته :

سامسونگ درباره این که دقیقا در این رویداد تصمیم به معرفی چه محصولی دارد این شعار را داده است: opening up new experiences for self-expression through technology” که ترجمه آن به فارسی کمی نامفهوم است. اما می توان گفته که شعار سامسونگ به فارسی تجربه های جدیدی در تکنولوژی را برای خود تجربه کنید  است.

انتشار ویدیو

همچنین سامسونگ یک ویدیو ۱۲ ثانیه ای منتشر کرده است. در این ویدیو دقیقا محصولی معلوم نیست اما ما آیکون های نرم افزار های سامسونگ را می بینیم که به این معنی است که باید منتظر آپدیت نرم‌افزاری باشیم. شاید این موضوع به انتشار اندروید ۱۲ توسط سامسونگ اشاره کند که از تاریخ رویداد به بعد به صورت رسمی منتشر می شود.

رنگ های جدید زد فلیپ ۳

برخی دیگر از افشا کننده ها نیز گفته اند که سامسونگ در این رویداد از رنگ های جدید Z Flip3 رونمایی می کند. یا باید منتظر سری جدید نرم افزار های خانه هوشمند سامسونگ باشیم. اما هنوز معلوم نیست که دقیقا ما در این رویداد نسخه محبوب FE گلکسی امسال را می بینیم یا خیر؟! چرا که در برخی اخبار مشخصات و ویژگی ها و مدل نامبر های S21FE درز کرده بود اما در برخی اخبار هم آمده بود که سامسونگ نام این گوشی را از سایت خود حذف کرده است.

محبوبیت این گوشی ها

دلیل محبوبیت این سری هم قیمت عالی این دستگاه است. چرا که شما می توانید مشخصات یک دستگاه پرچم دار را در یک طراحی ساده و ارزان تر با برچسب قیمتی یک گوشی میان رده خریداری کنید. شاید هم ساسمونگ این دستگاه ها را در رویداد اوکتبر خود معرفی نکند و ما شاهد معرفی این دستگاه ها در نوامبر یا ژانویه باشیم.

رونمایی مراسم سامسونگ

به هر حال باید منتظر باشیم تا ببینیم که هفته آینده سامسونگ در پخش زنده رویداد خود از چه محصولات و امکانات نرم افزاری جدیدی رونمایی می کند. این مراسم به صورت زنده از کانال یوتیوب این شرکت پخش می شود. پس اگر شما هم از طرفداران سامسونگ هستید پیشنهاد می کنیم که چهارشنبه هفته آینده ۲۸ مهر ماه ساعت ۱۷:۳۰ کانال یوتیوب سامسونگ را دنبال کنید. 

نظر شما درباره این رویداد چیست؟ به نظر شما چه محصولات و ویژگی های جدید غافلگیر کننده ای را باید از سامسونگ در این رویداد انتظار داشته باشیم؟