یش از عرضه Galaxy S10 شایعات زیادی مبنی بر اینکه سامسونگ قصد استفاده از کیف پول ارزهای دیجیتال در آخرین پرچمدار خود را دارد منتشر شده بود. همین امر سبب شد سامسونگ سرمایه گذاری در بلاک چین و ارزهای دیجیتال را یک پیروزی مهم قلمداد کند. در نهایت این شایعات درست بود زیرا سامسونگ یک کیف پول برای ارزهای دیجیتال به نام Samsung Blockchain KeyStore را ایجاد کرد. البته این عمل سامسونگ خیلی جاه طلبانه نیست به این دلیل که خیلی از افراد این انتظار را داشتند. دسترسی این اپلیکیشن سامسونگ خیلی محدود است و بسیاری از ارزهای دیجیتال را پشتیبانی نمی‌کند.

به نظر می‌رسد شرکت کره‌ای سامسونگ به بازار ارزهای دیجیتال علاقه دارد و قصد دارد این قابلیت را به دستگاه‌های بیشتری منتقل کند. مدیر ارشد استراتژی محصول در بخش بی سیم سامسونگ اعلام کرده است که ما به دنبال حذف موانع موجود برای استفاده از قابلیت ارزهای دیجیتال در تلفن‌های هوشمند بیشتری هستیم و قصد داریم این قابلیت را به دستگاه‌های بیشتری اضافه کنیم.

در صنعت تلفن‌های همراه به دلیل اشباعی که در قابلیت‌های قدیمی‌تر اتفاق افتاده شرکت‌ها به دنبال ارائه نوآوری‌های جدیدی هستند. استفاده از قابلیت‌های مربوط به بلاک چین و ارزهای دیجیتال نیز یکی از این نوآوری‌هاست که نه تنها سامسونگ بلکه HTC نیز در این زمینه فعالیت می‌کند.