سامسونگ: گوشی‌های گلکسی اس ۲۱، اس ۲۱ پلاس و اس ۲۱ اولترا در ایالات متحده هفته گذشته نسخه پایدار One UI 4 را دریافت کردند. با این حال،  به نظر می‌رسد که بخش کنترل کیفیت سامسونگ، متوجه یک باگ جدی در نسخه نهایی آن نشده است و در حال حاضر کاربران را تحت تاثیر قرار داده و آنها را دچار مشکل کرده است.

این مشکل، مربوط به نمایشگر ۱۲۰ هرتزی گوشی بوده و باعث می‌شود به محض اینکه کاربر انگشت خود را از روی نمایشگر برمیدارد، نرخ نوسازی نمایشگر به ۶۰ هرتز کاهش پیدا می‌کند. این ویژگی قرار است پس از پایان انیمیشن اسکرول کردن، نرخ نوسازی نمایشگر را کاهش دهد.

سامسونگ از این مشکل آگاه است و در حال کار بر روی رفع آن است. به نظر می‌رسد که این مشکل در آزمایش‌های بتا مشخص شده است، اما اصلاحی که در نسخه فعلی نرم‌افزار (BUK7) وجود دارد، فقط روی برخی از واحدها کار می‌کند. به روز رسانی بعدی باید بطور کلی این مشکل را حل کند.

سامسونگ

گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که این مشکل فقط کاربران آمریکایی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، اما دارندگان گلکسی اس ۲۱ از مناطق دیگر نیز از همین مشکل شکایت کرده‌اند. آیا بعد از به روز رسانی متوجه مشکلی در اس ۲۱ خود شده اید؟پ

 

 

منبع مطلب