سامسونگ به‌طور خلاصه برنامه‌ای برای عرضه به‌روزرسانی One UI 4 منتشر کرد و سپس بصورت خیلی ناگهانی آن را حذف کرد. این برنامه در قالب فهرستی کامل شامل تفکیک برنامه به‌روزرسانی ماهانه از هم‌اکنون تا ژوئیه ۲۰۲۲ است. اما این واقعیت که لیست بعداً حذف شده است به این معنی می تواند باشد که احتمالاً این لیست هنوز در حال نهایی شدن است و کامل نشده است و سامسونگ ممکن است تاریخ‌ها را در آینده تغییر دهد.

سامسونگ

همان‌طور که انتظار می‌رفت، سری گلکسی S21 در ردیف اول برای به‌روزرسانی بزرگ رابط‌ کاربری One UI 4 قرار گرفت و پس از آن گوشی‌هایی مانند گلکسی زد فولد و زد فلیپ ۳، سری S20 و نوت ۲۰ و همچنین گوشی‌های تاشو گلکسی زد سال گذشته، در ماه دسامبر این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند.

گلکسی نوت ۱۰، اس ۲۰ (نسخه‌ی فن ادیشن)، نوت ۱۰ تریو و نسخه‌ی پایه گلکسی زد فولد و زد فلیپ جزء اولین دستگاه‌هایی خواهند بود که رابط‌ کاربری One UI 4 را در ژانویه ۲۰۲۲ دریافت خواهند کرد. از بین گوشی های میان رده نیز Galaxy A52s 5G و A42 5G برای آن بازه زمانی فهرست شده‌اند.

گفته می‌شود که گلکسی تب اس ۷ و تب اس ۷ پلاس در ماه فوریه به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند، در حالی که تعداد زیادی از گوشی‌های میان‌رده سری گلکسی A و تبلت‌های قدیمی‌تر در ماه‌های منتهی به جولای در ردیف های بعدی این بروز رسانی قرار دارند.

 

 

منبع مطلب