هواوی آخر هفته جاری تقریبا روزهای پرکاری را پشت سر گذاشته و علاوه بر تبلت‌ها از یک دستبند هوشمند و یک ساعت هوشمند که برای کودکان طراحی شده رونمایی کرده است. برخی از مشخصات این دو محصول جدید به شرح زیر است.

هواوی talkBand B6

همانطور که از نام این محصول پیداست، دستبندی است که می‌توانید برای صحبت کردن از آن استفاده کنید. این دستبند امکانات مخصوص سلامتی مثل پایش ضربان قلب، فشار و اکسیژن خون و ساعت خواب را داراست. پشتیبانی از فعالیت‌های ورزشی مثل دویدن از دیگر قابلیت‌های این دستبند است. صفحه نمایش این دستبند ۱٫۵۳ اینچی و از نوع AMOLED است و دارای استاندارد IP57 نیز می‌باشد. در واقع در برابر آب مقاوم است. باتری آن ۱۲۰ میلی آمپر ساعت ظرفیت دارد و حدود ۳ روز می‌توانید با یک مرتبه شارژ از آن استفاده کنید. درگاه شارژ آن هم از نوع Type-C می‌باشد. این دستبند در سه نسخه عرضه می‌شود. مدل اول بند سیلیکونی دارد و قیمت آن ۱۴۳ دلار است. نسخه دوم بند چرمی داشته و قیمتی معادل ۱۷۱ دلار خواهد داشت و نسخه آخر هم با بند تیتانیومی و قیمت ۲۱۴ دلار عرضه خواهد شد.

ساعت هوشمند-دستبند هوشمند-قیمت ساعت هوشمند-هواوی-علاالدین-پاساژ علاالدین-01

 

هواوی Watch 4X

همانطور که گفتیم این محصولی برای کودکان است که دو دوربین روی آن دیده می‌شود. یکی از دوربین‌ها برای ثبت تصاویر و دیگری برای مکالمه ویدیویی است که اولی رزولوشن ۸ مگاپیکسلی و دیگری رزولوشن ۵ مگاپیکسلی دارد. صفحه نمایش این ساعت ۱٫۴۱ اینچی است و دارای باتری ۸۰۰ میلی آمپر ساعتی است که می‌تواند ۲ روز برای استفاده عادی دوام داشته باشد. لازم به ذکر است که این ساعت هوشمند در برابر آب نیز مقاوم است.  قیمت در نظر گرفته شده برای این ساعت کودکان حدود ۱۷۰ یورو است.

ساعت هوشمند-دستبند هوشمند-قیمت ساعت هوشمند-هواوی-علاالدین-پاساژ علاالدین-01