کمپانی چینی میزو چند ماه پیش اعلام کرد که Flyme for Watch را در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ معرفی می‌کند. این معرفی درواقع بدین معنی است که برند میزو از سیستم عامل جدیدی برای ساعت هوشمند رونمایی می‌کند. از طرفی با در نظر گرفتن این موضوع که میزو ساعت‌های هوشمند چندانی ندارد، همچنین اینگونه به نظر می‌رسد که احتمالا ساعت هوشمند جدیدی از این سازنده توانمند در راه است. میزو از سال ۲۰۱۶ میلادی که ساعت هوشمند Meizu MIX Smartwatch را عرضه کرد، تا به امروز توجه به خصوصی به بازار ساعت هوشمند نشان نداده است. یک گزارش مرتبط اخیرا منتشر شده است که نشان می‌دهد کمپانی میزو برای ثبت دو نام تجاری مرتبط با ساعت هوشمند جدید اقدام کرده است.

میزو-ساعت هوشمند-خرید ساعت هوشمند-قیمت ساعت هوشمند-مجتمع تجاری علاالدین-علاالدین-پاساژ علاالدین

بر اساس این گزارش، میزو در تاریخ ۲۰ ژوئیه برای ثبت دو نام تجاری Meizu Watch و Flyome for Watch درخواست رسمی به ثبت رسانده است. در این میان Flyme نام سیستم عامل نرم افزاری است که کمپانی میزو برای گوشی‌های هوشمند خود از آن استفاده می‌کند. هر دو نام مذکور در دست بندی زیورآلات و ساعت‌ها قرار گرفته‌اند و روند ثبت‌ رسمی‌شان هم آغاز شده است.

کمپانی میزو در روند معرفی Flyme for Watch در ماه ژوئن اعلام کرد که طراحی هوشمند بصری و تجربه تعاملی نباید تنها روی گوشی‌های همراه وجود داشته باشد. Flyme for Watch را در سه ماهه چهارم امسال خواهید دید.

میزو همچنین در پوستر مناسبتی هشتمین سالگرد تولد سیستم نرم افزاری Flyme، طرح اولیه و مفهومی از Meizu Watch را هم به نمایش گذاشت. این ساعت هوشمند ظاهرا بدنه و نمایشگر دایره شکل دارد و به نظر می‌رسد که میزو قصد دارد نرم افزار Flyme خود را برای سازگار شدن با ساعت هوشمندش بهینه سازی کند. از آنجا که میزو ساعت‌های هوشمند زیادی ندارد، هنوز نمی‌دانیم که قصد دارد چه چیزی ارائه دهد. اما اجازه دهید به گوشی Meizu MIX آن از سال ۲۰۱۶ میلادی نگاهی بیندازیم.

میزو-ساعت هوشمند-خرید ساعت هوشمند-قیمت ساعت هوشمند-مجتمع تجاری علاالدین-علاالدین-پاساژ علاالدین

این ساعت هوشمند سبک و هوشمند میزو با بدنه از جنس استیل ضدزنگ توسعه یافته و همچنین بند آن استیل است. این ساعت هوشمند در مقابل زنگ زدگی و دمای بالای هوا مقاوم است و طرح کلی آن ترکیبی از متریال سازنده سخت و طراحی ساده و شیک را به نمایش می‌گذارد. این ساعت هوشمند از قابلیت‌های هوشمند در کنار باتری بادوام و همچنین حرکت ساعت سنتی بهره می‌برد. Meizu MIX در هنگام تماس تلفنی ورودی و پیام دریافتی ویبره دارد و روشن می‌شود. همچنین می‌توانید دریافت نوتیفیکیشن آن را برنامه ریزی کنید.

میزو-ساعت هوشمند-خرید ساعت هوشمند-قیمت ساعت هوشمند-مجتمع تجاری علاالدین-علاالدین-پاساژ علاالدین

حسگر بسیار حساس این ساعت هوشمند می‌تواند گام‌هایی که برمی‌دارید و میزان کالری که می‌سوزانید را هم تشخیص دهد و همچنین فعالیت روزانه‌تان را ضبط و ثبت کند. باتری با دوام این ساعت هوشمند میزو می‌تواند تا ۲۴۰ روز با یک بار شارژ کامل دوام بیاورد. Meizu MIX همچنین تا عمق ۳۰ متری در مقابل نفوذ آب دوام می‌آورد.