گوشی ریلمی موفق شده است در سال ۲۰۲۰ بیشترین رکورد فروش گوشی هوشمند را داشته باشد. شرکت تحقیقاتی کانترپوینت نیز گزارش خود را در مورد عملکرد شرکت‌ها در سه‌ماهه آخر سال ۲۰۲۰ و همچنین کل سال منتشر کرد. این شرکت تحقیقاتی تأیید می‌کند که اپل در صدر جدول قرار دارد؛ اما طبق نتایج به دست آمده، ریلمی بیشترین سودآوری را داشته و نسبت به سال گذشته میلادی ۶۵ درصد رشد کرده است. طی ماه‌های اکتبر تا دسامبر، اپل تقریبا ۸۲ میلیون دستگاه آیفون به فروش رسانده که ۱۳ درصد بیشتر از سه ماه مشابه در سال گذشته است.

طبق آمار کانترپوینت، اپل در سه‌ماهه چهارم ۲۰۱۹ برابر ۱۸ درصد سهم بازار را دست داشت و به همین دلیل مکان اول را به سامسونگ واگذار کرد؛ اما در سال گذشته این سهم به ۲۱ درصد رسید و همین امر باعث شد این شرکت به بزرگ‌ترین تولیدکننده تلفن‌ همراه تبدیل شود. در این بازه‌ی زمانی، سامسونگ با ۱۶ درصد سهام حاصل از فروش ۶۲٫۵ میلیون دستگاه، با فاصله از اپل، در جایگاه دوم ایستاد. در مقابل، ریلمی با عرضه ۱۴ میلیون دستگاه تلفن هوشمند در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۰، فروش خود را تقریبا دوبرابر کرد. اما نکته جالب‌تر اینجاست که شرکت مذکور موفق شده ۶۵ درصد فروش بیشتری در کل ۲۰۲۰ نسبت به عملکرد خود در ۲۰۱۹ داشته باشد.

عرضه ۴۲٫۲ میلیون دستگاه گوشی توسط ریلمی باعث شد این شرکت عنوان سریع‌ترین رشد در میان تولیدکنندگان تلفن هوشمند جهان را برای پنجمین فصل متوالی حفظ کند. فروش گوشی‌های هوشمند اپل ۳ درصد رشد کرده؛ درحالی‌که شیائومی موفق شده است بخش عمده‌ای از سهام هواوی را به خود اختصاص دهد و رشد ۱۷ درصدی تجربه کند.