برند زیرمجموعه شیائومی به نام ردمی به دنبال کسب استقلالش در اوایل امسال اولین گوشی هوشمند خود را به نام Redmi Note 7 رسماً معرفی کرد. تنها یک ماه پس از آن هم شاهد رونمایی این برند چینی از نسخه پیشرفته‌تر گوشی مذکور به نام Redmi Note 7 Pro بودیم. کمپانی ردمی همچنین موفق شد تا پایان مارس امسال تعداد ۴ میلیون دستگاه از این گوشی هوشمند را به فروش برساند. ردمی در ماه ژوئیه امسال اعلام کرد که تعداد فروش سری گوشی‌های Redmi Note 7 به رقم چشمگیر ۱۵ میلیون دستگاه رسیده است. این میزان فروش حالا حدوداً ۷ ماه پس از عرضه رسمی مرز ۲۰ میلیون دستگاه را پشت سر گذاشته است.

سری گوشی‌های دوگانه Redmi Note 7 یکی از پرفروش‌ترین گوشی‌های برند ردمی به شمار می‌رود و رکورد فروش چشمگیرش در سرتاسر جهان از میزان محبوبیت در میان کاربران و طرفداران ردمی خبر می‌دهد. شایان ذکر است که ردمی در خلال روند فروش این گوشی‌های هوشمند بارها تخفیف‌هایی را برای قیمت عرضه‌شان در ابزارهایی نظیر چین و هند قائل شده است.

شیائومی-گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
 

قیمت گوشی هوشمند Redmi Note 7

گوشی هوشمند Redmi Note 7 با حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت به قیمت ۱۳۹۹ یوان معادل ۲۰۳ دلار معرفی شد و حالا چند ماه پس از عرضه رسمی در بازار چین به قیمت ۱۱۹۹ یوان معادل ۱۷۴ دلار به فروش خود ادامه می‌دهد. نسخه ۱۲۸ گیگابایتی آن هم به قیمت ابتدایی ۱۳۹۹ یوان معادل ۲۰۳ روانه بازار شد اما حالا ۱۵۹۹ یوان معادل ۲۳۲ دلار قیمت دارد و با کاهش قیمت عرضه همراه بوده است. قابلیت‌های ویژه گوشی‌های هوشمند Redmi Note 7 و Redmi Note 7 Pro که باعث شده است از سایر رقیبان مشابه پیشی بگیرند، شامل قیمت عرضه ارزان، دوربین اصلی ۴۸ مگا پیکسلی و باتری با ظرفیت ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعت می‌شود.