اخبار شیائومی

شرکت شیائومی اعلام کرد که محصولات جدید خود را در رویداد ۱۵ سپتامبر (۲۴شهریور) رونمایی خواهد کرد. در حال حاضر، ما اطلاعات دقیقی در مورد آنچه قرار است شرکت شیائومی در این رویداد به نمایش بگذارد نداریم. رویداد شیائومی، ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۲ ظهر به وقت GMT در صفحه یوتیوب ، توییتر و فیس بوک شیائومی پخش می‌شود. پس باید منتظر محصولات هیجان انگیز شیائومی در این رویداد باشیم.

اخبار شیائومی
اخبار شیائومی

رونمایی محصولات  شیائومی

رونمایی محصولات شیائومی  پرچمدار Mix 4 و تبلت Pad 5 در رویداد قبلی بطور رسمی  شدند. پس شیائومی  رونمایی چه محصولاتی را در این رویداد تدارک دیده اند؟ اکنون شایعاتی در مورد Mi 11T شنیدیم که ظاهراً با چندین ارتقا مانند شارژ سریع ۱۲۰W برای مدل Pro دارد. سال گذشته ، سری Mi 10T در ۳۰ سپتامبر رونمایی محصولات شیائومی شد. همچنین ، حساب کاربری Redmi India در توییتر درباره چیزی که برخی معتقدند قابلیت جدید به سری نوپای Redmi 10 اضافه شده است.

تصویر تیزر این خبر خیلی مبهم است. بنابراین می‌تواند در مورد هر چیزی باشد، از یک گوشی تاشو گرفته تا یک تلویزیون هوشمند. به‌نظر می‌رسد رونمایی محصولات شیائومی، در مدت زمان ۷۰ دقیقه‌ای خبر خود، بیش از یک یا دو محصول جدید را معرفی کند.

شیائومی از پایه شارژ بی‌سیم ۱۰۰ واتی جدید خود با قیمتی کمتر از ۱۰۰ دلار رونمایی کرد

شرکت شیائومی به طور رسمی یک پایه شارژ بی‌سیم جدید را راه اندازی کرده است‌. مدل ۱۰۰ واتی‌ای که تقریباً از هر نظر مشابه مدل ۸۰ واتی فعلی آن می‌باشد. مدل ۸۰ واتی به سال گذشته برمی‌گردد و مدتی است که عرضه شده، هرچند طراحی آن کمی متفاوت از مدل ۱۰۰ واتی‌ می‌باشد. طراحی جدیدتر پایه شارژ بی‌سیم شیائومی با واحد ۱۰۰ واتی همراه شده است. این طراحی به شما امکان می‌دهد یک دستگاه را به صورت عمودی یا افقی روی آن قرار دهید و تنها تفاوت فیزیکی واقعی آن‌ها این است که مدل ۱۰۰ واتی جدیدتر MDY-13-EL، در رنگ مشکی_طلایی عرضه می‌شود، در حالی که مدل قدیمی ۸۰ واتی MDY-13-ED در رنگ سفید با حاشیه‌های نقره‌ای موجود است.