رونمایی tcl

TCL از عینک های هوشمند Thunderbird Pioneer Edition رونمایی کرد. آنها از یک صفحه نمایش میکرو LED با راهنمای موج استفاده می کنند که طی سه سال گذشته در داخل توسعه یافته است. این صفحه نمایش رنگی شفاف است ، بنابراین این عینک ها عینک معمولی به نظر می رسند.

 

Thunderbird

عینک های جدید

این ویژگی آنها را از عینک های مفهومی شیائومی متمایز می کند ، که فقط دارای صفحه نمایش تک رنگ و همچنین از میکرو LED است. در هر دو مورد LED ها کوچک هستند ، فقط ۴ میکرومتر اندازه دارند ، اما تیم TCL یک الگوریتم اختصاصی ایجاد کردند که به عینک های تاندربرد امکان می دهد یک تصویر تمام رنگ نشان دهند.

ویدیو

ویدئوی زیر را ببینید تا بتوانید با عینک های هوشمند انجام دهید. در اصل ، هدف این است که تلفن هوشمند خود را یا حداقل صفحه نمایش آن را برای شروع جایگزین کنید. شما می توانید اخبار را بخوانید ، پیام ها را مشاهده کنید ، برنامه خود را بررسی کنید ، خانه هوشمند خود را کنترل کنید و غیره ، همه اینها با این مزیت اضافه می شود که عینک ها صفحه نمایشی هستند که همیشه جلوی شما هستند.

نسخه نمایشی

این نسخه نمایشی همچنین نشان می دهد که عینک دارای یک دوربین داخلی است (که روی پل بینی قرار دارد). می توانید عکس هایی بگیرید که به طور خودکار به تلفن شما منتقل می شوند. در این اولین اعلامیه هیچ جزئیاتی در مورد دوربین و در واقع خود عینک وجود ندارد.

در حال حاضر به نظر می رسد هنوز برای اتصال به اینترنت به تلفن خود نیاز دارید و اکثر گوشی های هوشمند ، عینک ها عمدتا یک صفحه نمایش با کنترل های لمسی ساده در کنار هستند.

صفحه نمایش

TCL فاش نکرده است که Thunderbird Smart Glasses Pioneer Edition چه زمانی در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد یا قیمت آنها چقدر است.

PS ممکن است داستانهای Ray-Ban را که به تازگی عینک های هوشمند با طراحی Wayfarer عرضه کرده اند به خاطر داشته باشید. با این حال ، آنها صفحه نمایش ندارند و Razer Anzu نیز ندارند. همچنین ، HTC Vive Flow از دیروز یک هدست واقعیت مجازی است (اگرچه دوربین دارد ، بنابراین می تواند مانند عینک مرتب شود). داشتن صفحه نمایش Thunderbirds (و عینک های مفهومی شیائومی) را در گروه کاملاً متفاوتی قرار می دهد ، حتی اگر همه این موارد به طور عامیانه “عینک هوشمند” نامیده شوند.