وان پلاس، گوشی Nord 2 5G را در تاریخ ۲۲ ژوئیه معرفی خواهد کرد و در کنار آن قصد دارد از ایرفون‌های جدید TWS خود به نام OnePlus Buds Pro رونمایی کند.

این افشاگری توسط رئیس تحقیق و توسعه OnePlus Kinder Liu صورت گرفت؛ وی گفت که Buds Pro از قابلیت تنظیم نویز برخوردار است و از سه میکروفون برای نظارت بر صداهای خارجی استفاده می‌کند و سپس فرکانس‌های شمارنده نویز را تولید می‌کند تا به طور خودکار سطح سر و صدا را بین ۱۵ تا ۴۰ درصد کاهش دهد. به نظر می‌رسد OnePlus Buds Pro شبیه ایرپاد Pro اپل با طراحی ترکیبی از مات و براق باشد. ایربادها مات هستند و دسته‌هایی با روکش فلزی براق دارند. لیو می‌گوید که وان پلاس برای ایجاد این طرح از یک فناوری فلزیاسیون غیر رسانا استفاده کرده است و این فرآیند به آن اجازه می‌دهد تا به یک شکل فلزی در یک سطح پلاستیکی دست یابد.

لیو اندازه باتری OnePlus Buds Pro و کیف شارژ آنها را فاش نکرد اما گفت که این ایربادها به همراه کیف شارژ خود، با فعال کردن قابلیت انعطاف پذیری نویز، تا ۲۸ ساعت دوام می‌آورند و ۳۸ ساعت بدون فعال بودن این قابلیت استقامت باتری خواهند داشت.

کیف شارژ Buds Pro دارای پورت USB-C بوده و از فناوری Warp Charge پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد با یک بار شارژ ۱۰ دقیقه‌ای، ۱۰ ساعت عمر باتری داشته باشید. جالب است که شما قادر خواهید بود از هر آداپتور یا کابلی، برای دستیابی به آن سرعت شارژ استفاده کنید.

همچنین این امکان را خواهید داشت که با استفاده از هر شارژر بی‌سیم Qi مورد Buds Pro را به صورت بی‌سیم شارژ کنید، اما در صورت استفاده از شارژر سیمی نسبت به ۱۰وات، ۲ وات کمتر شارژ می‌شود.

وان پلاس با افتخار از Buds Pro به عنوان محصول پرچم‌دار TWS یاد می‌کند و در رنگ مشکی مات به فروش می‌رسند. هرچه به رونمایی ۲۲ جولای نزدیک می‌شویم، درباره OnePlus Buds Pro اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد.