دل به تازگی از محصولات جدید خود رونمایی کرده است و از همه مهمتر ، لپ تاپ های Latitude 9000 ، ۷۰۰۰ و ۵۰۰۰ را به روز کرده است.

لپ تاپ Latitude 9000 آخرین پردازنده های نسل یازدهم اینتل را دریافت می کند و اما ویژگی جالب توجه جدید آن، وجود وب کم حریم خصوصی است. نوت بوک های Latitude 9420 و ۹۵۲۰ به دوربین به اصطلاح SafeShutter مجهز هستند؛ که دارای یک شاتر اتوماتیک است که در صورت عدم استفاده، دوربین را مسدود می کند و دوربین فقط در طی یک تماس آنلاین فعال خواهد شد. جزئیات مربوط به خانواده این لپ تاپ‌ ها هنوز کاملاً مشخص نیست اما دل اشاره کرد که سری Latitude 9000 به روز شده دارای فاکتورهای استاندارد تاشو و با بهبود یکسری ویژگی های مهم و پرکاربرد، برای کار و مطالعه آنلاین در خانه همراه است که با توجه به شرایط این روز ها می‌تواند خیلی به درد بخور باشد. مثلا، کیفیت دوربین و بلندگوها به طرز چشم گیری بهبود یافته است. قیمت Latitude 9420 از ۹۴۹ دلار شروع می‌شود در حالی که قیمت مدل ۹۵۲۰ در بهار امسال مشخص خواهد شد.

 

فروش Latitude 9420 نیز از بهار امسال آغاز خواهد شد. آپشن صفحه بزرگ از خانواده Latitude متعلق به ۷۵۲۰ می‌باشد که دارای یک صفحه نمایش ۱۵ اینچی ، ۴K UHD و یک دوربین وب Full HD اختیاری است. قیمت آن ۱،۶۴۹ دلار خواهد بود. هر دو در تاریخ ۱۲ ژانویه راه اندازی می شوند.