ایرپادز

امروز اپل در رویداد ویژه خود ایرپادز ۳ را که اغلب شایعه شده بود رسمی کرد. هدفون های بی سیم واقعی دارای عمر باتری بهتر ، سنسور تشخیص داخل گوش و EQ Adaptive هستند.

این آهنگ بر اساس نحوه قرارگیری ایرپاد های جدید در گوش شما صدا می کند، با توجه به این که این نوع گوشواره مهر و موم در گوش شما ایجاد نمی کند. EQ Adaptive سعی می کند فرکانس های پایین و متوسط ​​را تنظیم کند تا مواردی را که ممکن است به دلیل واریانس تناسب از دست داده اند ، محاسبه کند.

دالبی اتموس

 ایرپادز ۳ از صدای فضایی پشتیبانی می کند و با Dolby Atmos این مکان در سراسر کاربر پخش می شود. وقتی ایرپاد را از گوش خود بیرون می آورید ، سنسور تشخیص داخل گوش به طور خودکار پخش را متوقف می کند. میکروفن های Beamforming نویز محیط را در تماس های تلفنی حذف می کنند و بر روی صدای شما تمرکز می کنند و از هندزفری   Hey Siriنیز پشتیبانی می کند. Siri همچنین می تواند اعلان های مهم حساس به زمان را برای شما بخواند ، از جمله هشدارهای پیام ها ، یادآوری ها ، تقویم و تماس ها ، و همچنین برنامه های شخص ثالث که API خاص مورد نیاز را پذیرفته اند.

باتری

عمر باتری در حال حاضر شش ساعت برای ایربادها در نظر گرفته شده است ، با این حال چهار بار شارژ کامل اضافی برای مجموع ۳۰ ساعت ارائه می شود. علاوه بر این ، شارژ سریع وجود دارد. پنج دقیقه شارژ حدود یک ساعت عمر باتری را فراهم می کند.

مگ سیف

 ایرپادز ۳ همچنین از MagSafe پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید آنها را به صورت بی سیم با شارژر MagSafe شارژ کنید. هدفون ها در حال حاضر بخشی از شبکه دستگاه های Find My هستند که نمای نزدیکی را در برنامه Find My و حالت گمشده و همچنین هشدارها و صداهای جداسازی ارائه می دهند.

 

قیمت

ایرباد های جدید را می توان امروز با قیمت ۱۷۹ دلار سفارش داد و در ۲۶ اکتبر در بیش از ۲۷ کشور و منطقه در دسترس قرار می گیرد. ایرپادز ۲ همچنان با قیمت ۱۲۹ دلار به فروش می رسد. اگر می خواهید قدمی به آینده بردارید AirPods Pro هنوز در دسترس است و حذف نویز فعال را با قیمت ۲۴۹ دلار به تجربه شما اضافه می کند. در حال حاضر آنها با یک قاب شارژ سازگار با MagSafe ارسال می شوند.

اپل موزیک

در صورت خرید یک جفت ایرپاد جدید ، می توانید برنامه عادی Apple Music را به مدت شش ماه به صورت رایگان دریافت کنید. اپل همچنین از برنامه ارزان تر Apple Music با نام Apple Music Voice Plan رونمایی کرد. این هزینه ۴٫۹۹ دلار در ماه (در مقایسه با ۹٫۹۹ دلار در حالت عادی) می باشد. برای پخش باید از Siri استفاده کنید. در واقع ، شما فقط می توانید از Siri برای پخش هر چیزی استفاده کنید.

 

اپل موزیک ویس

با استفاده از Apple Music Voice Plan ، یک تجربه درون برنامه ای سفارشی با پیشنهادات بالا و بر اساس انتخاب های خود صف پخش موسیقی اخیراً از طریق Siri را دریافت خواهید کرد. همچنین قسمتی به نام Just Ask Siri در آنجا وجود خواهد داشت که در آن می توانید “نکات بهینه سازی Siri برای Apple Music” را یاد بگیرید.

 

برنامه Apple Music Voice به شما امکان دسترسی به “پیشنهادات برتر” مانند صدای فضایی ، صدای بدون ضرر ، اشعار ، موزیک ویدیوها و سایر موارد را نخواهد داد. این طرح “اواخر پاییز امسال” در ۱۷ کشور و منطقه از جمله استرالیا ، اتریش ، کانادا ، چین ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، هند ، ایرلند ، ایتالیا ، ژاپن ، مکزیک ، نیوزلند ، اسپانیا ، تایوان ، انگلستان ، و ایالات متحده اجرا شده است.