آخرین اطلاعات

طبق آخرین اطلاعات داخلی ، راه اندازی فعلی به تعویق افتاده است. این کار به نفع انتشار سریعتر Galaxy S21 FE در ژانویه می باشد. در همین حال ، طبق اطلاعات اولیه ، نشت اطلاعات همچنان ادامه دارد ، هرچند که اغلب رندرهای غیر رسمی هستند. عکسهای زنده واقعی از عناصر طراحی ، مانند واحد ساختگی S22 Ultra اخیر ، تعداد کمی بوده است. به لطف منبع معتبر یک اطلاعات جدید درز شده که ادعا می کند که طراحی جلوی گوشی Galaxy S22 و S22+را نشان می دهد.

طراحی گوشی

اینها در واقع ماژول های شیشه ای نیستند ، بلکه محافظ های شیشه ای مقاوم هستند که برای گوشی های آینده طراحی شده اند. یک روش نسبتاً استاندارد برای نشت اطلاعات زود هنگام دستگاه ، زیرا قاب های اصلی و سایر سازندگان لوازم جانبی تمایل دارند ابعاد و طرح کلی گوشی های هوشمند را زودتر بدست آورند.

ظاهر گوشی

به نظر می رسد که نسل S22 کمی گسترده تر و کمتر “لاغر و قد بلند” نسبت به نسل فعلی S21 خواهد بود. لبه ها نیز کمی گرد تر به نظر می رسند. حاشیه های اطراف آن کوچک هستند و از هر طرف متقارن به نظر می رسند. با این حال ، باید توجه داشت که محافظ صفحه نمایش گاهی اوقات از نظر تناسب قاب می تواند کمی فریبنده باشد.

دوربین

برای مرور برخی شایعات قبلی S22 ، هر سه مدل احتمالاً از یک سلفی معمولی با حفره پانچ استفاده می کنند و نه از نوع زیر نمایشگر ، با صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی در S22 معمولی و ۶٫۶ اینچی در S22+.  ما هنوز از قطر S22 Ultra مطمئن نیستیم. در مورد دوربین ها ، S22 و S22+ به احتمال زیاد یک دوربین اصلی ارتقا یافته ی ISOCELL GN5 سامسونگ است. سنسور ۵۰ مگاپیکسل با فوکوس خودکار تمام جهت و پیکسل های بزرگ ۱٫۰ میکرومتر خواهند داشت.

باتری و پردازنده

برای دستگاه های داخلی ، ما انتظار داریم واحدهای بین المللی Exynos 2200 را که دارای پردازنده گرافیکی AMD است ، معرفی کنند. در حالی که چین و ایالات متحده باید پیشنهاد پرچمدار آینده کوالکام را اجرا کنند. بر اساس گواهینامه ۳C ، اخیرا  هر سه گوشی ممکن است برای نسل دیگر در شارژ ۲۵ واتی بمانند. و تا آنجا که ما در حال حاضر می دانیم ، S21 دارای یک باتری کوچکتر ۳۷۰۰ میلی آمپر ساعتی و S22+نیز با یک بسته ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی وارد بازار شده است. تنها Ultra ممکن است همان ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت از نسخه قبلی خود را دریافت کند ، علی رغم اینکه گفته می شود یک قلم S Pen در داخل آن قرار دارد.