گوشی جدید آنر

بر اساس اطلاعات منتشر شده ، Honor اولین تلفن تاشوی خود را تا پایان سه ماهه چهارم امسال وارد بازار می‌کند و ظاهری شبیه Mate X2 هوآوی خواهد داشت ، همانطور که پیش از جدایی این دو شرکت گفته شده بود.
این دستگاه Magic X نامیده می‌شود ، اما مشخص نیست که آیا نام نهایی آن نیز همین خواهد بود یا خیر.

گوشی تاشو

جورج ژائو ، مدیرعامل آنر قبلاً فاش کرده بود که آنر روی یک گوشی تاشو کار می‌کند که معتقد است در صنعت گوشی‌های هوشمند تبدیل به بهترین خواهد شد. با توجه به اینکه تحریم های اعمال شده علیه هوآوی روی محدودیت آنر تاثیر نگذاشته است، اگر واقعاً این اتفاق بیفتد تعجبی ندارد.
وبلاگ نویس Digital Chat Station اشاره کرد که تفاوت‌هایی بین Magic X و Mate X2 وجود خواهد داشت ، اما در ارائه جزئیات دقیق‌تر حالت در مورد آنها ناموفق بود. با این که سه ماهه‌ی چهارم سال در حال حاضر آغاز شده است، تا رونمایی این دستگاه تاشو چیزی نمانده است.

گوشی تاشو آنر

گوشی تاشو Honor Magic X در سه ماهه چهارم امسال عرضه می شود. این گوشی تاشو چند ماه است که در اطراف شایعه شناور است. گذشته از آن ، این مورد نشت و گمانه زنی های متعددی داشته است. پس از تبدیل شدن به سومین برند بزرگ تلفن های هوشمند چین ، جورج ژائو ، مدیرعامل این شرکت اعلام کرد که این شرکت بر جلب محبوبیت در بخش گوشی های هوشمند درجه یک تمرکز خواهد کرد.

سری جدید آنر

این بیانیه از ژائو باعث ایجاد شایعات شد که نشان می دهد این شرکت قصد دارد گوشی های پرچمدار خود مانند سری Mate و P مورد استقبال هواوی را روانه بازار کند. در حال حاضر ، یک راهنمای چینی ادعا کرده است که Honor در اولین تلفن تاشو خود کار می کند. اسم رمز این گوشی Magic X است و به احتمال زیاد در سه ماهه چهارم امسال جلد می گیرد.

HONOR MAGIC X LAUNCH IMEINENT

در پست خود در Weibo ، راهنما ادعا کرده است که گوشی تاشو Honor Magic X از نظر طراحی شباهت زیادی به Mate X2 خواهد داشت. راهنما بدون افشای اطلاعات زیاد ، پیشنهاد کرد که این شرکت برخی از ویژگی های جدید را در تلفن تاشو خود معرفی کند. طبق گزارش قبلی راس یانگ ، تحلیلگر صفحه نمایش ، اولین تلفن تاشو این شرکت دارای پنل های تاشو خواهد بود. علاوه بر این ، یانگ ادعا می کند که این پانل ها توسط BOE و Visionox ساخته خواهند شد.