گوشی های پرچمدار سامسونگ

گوشی های پرچمدار سامسونگ همیشه دارای نمایشگرهای پیشرفته بوده اند و S22 Ultra نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. طبق گفته‌های Ice Universe سازنده مشهور سامسونگ، پنل OLED مورد استفاده برای دستگاه در بالاترین نمودار روشنایی قرار می‌گیرد.

صفحه نمایش

گفته می شود حداکثر روشنایی صفحه نمایش این گوشی، بالاترین میزان روشنایی است که سامسونگ تا به حال بر روی یک گوشی هوشمند ثبت کرده است. هیچ اعداد واقعی ذکر نشده است، اما مشخص است که گوشی های هوشمند فعلی چقدر درخشان هستند، این کاملاً گفته شده است. حداکثر سرعت گلکسی اس ۲۱ اولترا فعلی ۱۵۰۰ نیت است، بنابراین باید به عددی بالاتر از آن نگاه کنیم.

این توییت با اشاره به این نکته پایان می یابد که پنل OLED آینده حداقل در حال حاضر منحصر به گوشی های سامسونگ خواهد بود.

Ice universe

اوج روشنایی S22 Ultra بالاترین رکورد صفحه نمایش OLED سامسونگ را شکست. بدیهی است که سامسونگ همچنان بهترین صفحه نمایش را برای خود نگه می دارد.

رندرهای سامسونگ

ما قبلاً چندین رندر از سری آینده سامسونگ گلکسی S22 را تاکنون دیده‌ایم، از جمله افشاگری در اوایل این ماه که به ما نشان می‌دهد نمایشگرهای فرضی S22 و S22+ چگونه ممکن است ظاهر شوند. اکنون، Ice Universe اینجاست تا این شایعات را تأیید کند که ادعا می‌کند این دو تلفن دارای حاشیه‌های متقارن در صفحه‌نمایش تخت و همچنین پشت صاف خواهند بود.

مدل های اس ۲۲

دو عضو کوچکتر S22 مانند گوشی های گلکسی اس ۲۱ و اس ۲۱ پلاس، صفحه نمایش تخت با قاب های متقارن و پشتی صاف خواهند داشت. افشاگر حتی تا اینجا پیش می رود که می گوید این جفت مانند آیفون ۱۳ سری بدون بریدگی به نظر می رسد. این مقایسه نشان می‌دهد که سری S22 مانند گوشی‌های اپل دارای اضلاع مسطح خواهند بود، اگرچه رندرهای گذشته به طور مداوم فریم‌های گرد را در هر سه مدل نشان می‌دادند.