آیپد مینی ۶، رنگ ها و مشخصات

آیپد مینی ۶،طبق اطلاعات درز کرده توسط افشاگر ها و رندر های غیر رسمی منتشر شده از آیپد مینی ۶، احتمالا اپل این دستگاه را در اواخر شهریور ماه امسال همزمان با معرفی نسل بعدی آیفون رونمایی خواهد کرد. نسل ششم آیپد مینی با طراحی متفاوتی نسبت به نسل های قبل روانه بازار خواهد شد و زبان طراحی آن شبیه آیپد ایر نسل ۴ خواهد بود.

آیپد مینی ۶
آیپد مینی ۶
  • اخبار آیپد مینی ۶

بنابر آخرین اخبار اپل قصد دارد آیپد مینی ۶ را با صفحه نمایش ۸.۴ inch LiquidRetina عرضه کند که نسبت به نسل قبل خود حاشیه های کمتری خواهد داشت و از نرخ تازه ساز ۶۰Hz پشتیبانی خواهد کرد. ابعاد این ایپد نیز ۲۰۶*۱۳۸*۶.۱mm است. پیش بینی می شود اپل آیپد مینی نسل ۶ را با پردازنده ۵ نانومتری A14 Bionic و حافظه های ۶۴/۱۲۸/۲۵۶ گیگابایتی عرضه کند.

آیپد مینی ۶
آیپد مینی ۶
  • آیپد مینی ۶ اپل با صفحه نمایش ۸.۳ اینچی به بازار می آید

علاوه بر این آیپد مینی ۶ در دو نسخه عرضه خواهد شد که یکی از این نسخه ها شبکه ارتباطی WiFi خواهد بود و نسخه دیگر هم علاوه بر WiFi از شبکه ارتباطی ۵G نیز پشتیبانی خواهد کرد. همچنین آیپد مینی نسل ۶ احتمالا از نسل سوم قلم اپل (که هنوز معرفی نشده است) پشتیبانی می کند و مانند آیپد ایر نسل ۴ دکمه اثرانگشت آن با دکمه پاور ادغام شده است.

  • رنگهای آیپد مینی ۶

در نهایت کارشناس های دنیای تکنولوژی گمان می کنند که این آیپد در رنگ های نقره ای، خاکستری، رزگلد، سبز و آبی آسمانی تولید و عرضه شود.

به نظر شما آیپد مینی ۶ با چه برچسب قیمتی ای عرضه خواهد شد و کاربران اپل مانند هر سال از این آیپد مینی استقبال گرمی خواهند کرد؟