سامسونگ گلکسی

A53 در دو مدل۴G و ۵G عرضه می شود ، در حالی که A72 تنها به عنوان یک تلفن ۴G وارد بازار شد. اجازه دهید نگاهی دقیق تر به مدل های جدید داشته باشیم.

سامسونگ گلکسی A52 کمی کوچکتر است. صفحه نمایش ۶٫۵ اینچی تخت دارد و وزن آن ۱۸۹ گرم با باتری است که باید بین ۲ روز شارژ دوام بیاورد.

سامسونگ گلکسی A52 ، A52 5G و A72 با صفحه نمایش ۹۰ هرتز ، دوربین چهارگانه ۶۴ مگاپیکسلی را معرفی کرد.

صفحه نمایش

صفحه نمایش یک پنل Super AMOLED با وضوح+ ۱۰۸۰p و نرخ جدید از ۹۰ هرتز برای مدل ۴G و ۱۲۰ هرتز در نسخه ۵G است. در حالت روشنایی بالا ، این پنل می تواند به ۸۰۰ نیت روشنایی برسد تا حتی در نور شدید آفتاب نیز بهتر دیده شود.

سری جدید سامسونگ

سامسونگ، گلکسی A52 و A52 5G را در ماه مارس معرفی کرد و در ماه آگوست نیز  A52s 5G رونمایی کرد و در حالی که هنوز فرصت برای معرفی گروه گلکسی A53 از سوی شرکت کره ای باقی مانده است. شایعات در حال حاضر در اینترنت شروع شده که در مورد رنگ گوشی ها صحبت می کند.

 

به گفته گلکسی

به گفته  گلکسی کلاب ،  Galaxy A53 حداقل در چهار رنگ مشکی ، سفید ، آبی روشن عرضه می شود. با این حال ، ممکن است سامسونگ پس از عرضه گوشی هوشمند در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ گزینه های بیشتری را ارائه دهد.

نشریه هلندی

نشریه هلندی قبلاً گزارش داده بود که Galaxy A53 دارای همان دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی است که در Galaxy A52s دیده شده و همچنین ۱۲  مگاپیکسل فوق عریض ، عمق ۵ مگاپیکسل و ماکرو ۵ مگاپیکسل را در برگرفته است.

جزئیات در مورد Galaxy A53 در حال حاضر کم است ، اما در طول هفته یا ماه های آینده باید اطلاعات بیشتری در مورد آن به گوش برسد.