مدل جدید ردمی

دیروز شیائومی اعلام کرد که از سری Redmi Note 11 در تاریخ ۲۸ اکتبر رونمایی خواهد کرد. این شرکت هیچ مشخصاتی را فعلا فاش نکرد، اما چند تصویری که به اشتراک گذاشت نشان داد که نوت ۱۱ دارای یک صفحه نمایش حفره دار و یک سیستم دوربین سه گانه بر روی آن است. امروز سری جدید تیزرهای رسمی را مشاهده می کنیم که نگاه بهتری در نوت ۱۱ به ما می دهد.

گوشی هوشمند

می توانید ببینید که گوشی هوشمند دارای لبه های مسطح است و درگاه USB-C در پایین آن قرار گرفته است که توسط یک بلندگو و یک میکروفون به هم متصل شده است. این گوشی همچنین دارای جک ۳٫۵ میلی متری هدفون است که در بالا در کنار یک بلستر IR و یک بلندگو دیگر که توسط JBL تنظیم شده است، قرار دارد.

ظاهر گوشی

همچنین در قاب سمت راست دکمه تنظیم صدا و دکمه پاور قرار دارد که ظاهراً یک جای اثر انگشت برای احراز هویت بیومتریک تعبیه شده است.

Redmi می گوید نوت یازده ۸٫۳۴ میلی متر ضخامت دارد اما بقیه ابعاد و وزن آن را فاش نمی کند. با این حال، با توجه به اینکه هنوز یک هفته تا رونمایی باقی مانده است، می توانید انتظار داشته باشید که این شرکت تیزرهای بیشتری را در مورد ایجاد هیاهو در خصوص سری Redmi Note 11 منتشر کند.

سری نوت یازده

از آن جایی که ردمی اعلام کرده پنج شنبه آینده از سری نوت ۱۱ رونمایی می کند. می توانید انتظار بیش از یک یا چند گوشی هوشمند را داشته باشید. این شرکت به ما در مورد اطلاعات ردمی چیزی نمی گوید که سری نوت ۱۱ شامل چند گوشی هوشمند می باشد ، اما شایعات این را ادعا می کنند که ما دو دستگاه هوشمند نوت ۱۱ و نوت ۱۱ پرو را بررسی خواهیم کرد.