رنگ بندی گلکسی A13

رنگ بندی گلکسی A13 برای بسیاری از طرفداران این سری گوشی، اهمیت دارد. درست است که قاب تا حد زیادی روی رنگ بندی اصلی گوشی را می پوشاند ولی تقریبا همه ی افراد هنوز به رنگ بندی گوشی همراهشان دقت می کنند. A13 احتمالا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ وارد بازار جهانی شده و در دسترس قرار بگیرد. این گوشی بنا بر اطلاعاتی که ما درباره ی آن داریم، با یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی وارد بازار می شود.

در کنار این دوربین یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری نیز قرار گرفته است. اگر بخواهیم به ویژگی های دیگر این دستگاه اشاره کنیم، تراشه ی استفاده شده در این دستگاه و قابلیت اتصال آن به شبکه ی جهانی اینترنت نیز اهمیت پیدا می کند. بنا بر آنچه که گلکسی کلاب گفته است، این گوشی در دو نسخه وارد بازار می شود که یکی از آن ها مثل تمام دستگاه های سری خودش با قابلیت اتصال به شبکه ۴ گیگابایتی وارد بازار می شود و نسخه دیگر، نخستین گوشی با قابلیت اتصال پنج گیگابایتی در این سری از گوشی های سامسونگ است.

همچنین ما می دانیم که از چیپست Dimensity 700 در نسخه پنج گیگابایتی استفاده شده است. هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که در نسخه چهار گیگابایتی از چه چیپستی استفاده شده است با این حال، حدس هایی برای آن زده شده اند. در این مقاله ما به بیان جزئیات گوشی گلکسی A13 پرداخته ایم و رنگ بندی آن را نیز برای شما آورده ایم. اگر از طرفداران این سری گوشی های سامسونگ هستید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

گلکسی A13 چه رنگ هایی دارد؟

رنگ بندی گلکسی A13

رنگ بندی گلکسی A13، یک رنگبندی استاندارد است. هر دو مدل این گوشی قرار است  در چهار رنگ عرضه شوند. از بین این رنگ ها، دو رنگ خنثی و دو رنگ شارپ وجود دارد. در نهایت این گوشی با رنگ های مشکی، سفید، آبی و نارنجی در دسترس قرار خواهد گرفت. البته، لازم به ذکر است که A13 تنها گوشی نیست که قرار است با این رنگ بندی به بازار عرضه شود و در کنار آن، گلکسی  A53 نیز قرار دارد که با همین رنگ ها در دسترس است.

رنگ بندی گلکسی A13

اخبار مربوط به رنگ بندی A13 از GalaxyClub به دست ما رسیده است. بنا بر آنچه که GalaxyClub گفته، این گوشی دو نسخه دارد. یک نسخه آنف شبیه به سایر نسخه های این سری، قابلیت اتصال به شبکه G4 را دارد. و نسخه دیگر به شیکه جدید ۵ G نیز متصب می شود که امری جدید در این سری گوشی به شمار می آید. در حقیقت این نسخه از گوشی A13، نخستین گوشی سری A سامسونگ است که به شبکه جدید و پرسرعت ۵ گیگابایتی می تواند متصل شود. بنابر گفته ی گلکسی کلاب، این دو نسخه گوشی، هر دو در رنگ های سفید، مشکی، ابی و نارنجی تولید و عرضه خواهند شد. تصاویری که از رنگ های مشکی و سفید این گوشی به دست رسیده است را در این متن می توانید مشاهده کنید.

مشخصات گلکسی A13

SM-A136B، سامسونگ گلکسی A13 5G، قبلا با دوربین ۵۰ مگاپیکسلی (احتمالا بر اساس JN1) و باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی ظاهر شده بود. برای مقایسه، مدل های A12 دارای دوربین ۴۸ مگاپیکسلی و ظرفیت باتری یکسان (با شارژ ۱۵ وات) هستند. توجه داشته باشید که این مشخصات احتمالاً برای هر دو مدل ۴G و ۵G اعمال می شود.

 ویژگی انحصاری نسخه ۵G چیپست Dimensity 700 خواهد بود که در کارت امتیازی Geekbench مشاهده شد. مشخص نیست چه چیپستی در نسخه ۴G استفاده خواهد شد.

زمان عرضه

Galaxy A13 duo ممکن است اوایل سال آینده یا حتی قبل از پایان سال ۲۰۲۱ با مدل ۵G با قیمت زیر ۲۰۰ یورو رونمایی شود (A12 از ۱۷۰ یورو شروع می شود).

کلام پایانی

گلکسی A13 در یک رنگ بندی استاندارد وارد بازار خواهد شد. البته، اگر رنگ نارنجی را برای یک گوشی نرمال بدانید! به هر حال، این گوشی که احتمالا تا پایان سال ۲۰۲۱ در دسترس قرار می گیرد، در چهار رنگ مشکی، سفید، آبی و نارنجی وارد بازار می شود. اخباری از گلکسی کلاب به دتس رسیده که می گوید این گوشی جدید یک نسخه با قابلیت اتصال به شبکه پنج گیگابایتی هم دارد.

 البته، بین دو نسخه این گوشی از لحاظ رنگ بندی تفاوتی وجود ندارد و هر دوی آن ها قرار است در همین چهار رنگ پایه و استاندارد وارد بازار شوند. درباره سایر مشخصات این گوشی می توان به دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری آن اشاره کرد. در صورتی که شما تمایلی به مطالعه جزئیات بیش تر در باره این گوشی و مشخصات آن دارید، می توانید به این لینک مراجعه کرده و مطالب مربوط به این گوشی را در آنجا مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که این متن یک مقاله ترجمه شده است. در صورت تمایل به مطالعه یا مشاهده متن اصلی خبر، شما می توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین به این نکته هم نظر داشته باشید که در صورت به دست رسیدن اخبار بیش تر درباره این گوشی، ما مطالب را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ممنون از صبر و همراهی شما که تا اینجای متن با ما همراه بودید.