رنگ‌بندی سامسونگ گلکسی S22 فاش شد. سامسونگ گلکسی S22 ، S22+ را در رنگ سبز و S22 Ultra را در قرمز تیره عرضه می‌کند.

رنگ‌بندی سامسونگ گلکسی S22 فاش شد. سامسونگ گلکسی S22 ، S22+ را در رنگ سبز و S22 Ultra را در قرمز تیره عرضه می‌کند.بعید است سری گلکسی S22 سامسونگ قبل از ژانویه سال آینده وارد بازار شود، اما منابع هلندی اولین نگاهی به گزینه‌های رنگ‌بندی هر سه پرچمدار داشتند. Galaxy S22 و Galaxy S22+ در رنگ‌های مشکی، سفید و طلایی صورتی و سبز موجود خواهند بود.

 

در همین حال، Galaxy S22 Ultra تنها در سه رنگ مشکی، سفید و قرمز تیره عرضه می‌شود. آخرین مورد کنجکاوی ما را برانگیخت زیرا سامسونگ هرگز در هنگام معرفی اولیه پرچمداران خود رنگ‌بندی  قرمز انجام نداده است.

GalaxyClub پیشنهاد داد که نوع سبز Galaxy S22 و Galaxy S22+ یک رنگ زیتونی/تیره خواهد بود. ما تمایل داریم به این منبع اعتماد کنیم زیرا شایعه مشابهی را در ماه آوریل در مورد رنگ Z Flip3 به ارمغان آورده است که چهار ماه پیش از آن درست به نظر می‌رسید.

 

سامسونگ با گوشی‌های قرمز منحصربه‌فرد در بازارهای خاص سابقه دارد. Note20 با رنگ قرمز Mystic در کره جنوبی، سری Galaxy S10 با رنگ قرمز در سوئیس و مجموعه Galaxy S9 در چین با رنگ قرمز بورگوندی به‌صورت رسمی معرفی شد. بااین‌حال، با ورود S22 Ultra ، ممکن است شاهد اولین عرضه جهانی این رنگ‌بندی غیرمعمول تلفن هوشمند باشیم.