رندرهای A53 5G دست خوش تغییرات ریز و درشت

رندهای A53 5G تغرات ریز و درشتی را اخیرا پشت سر گذاشته‌اند.همانطور که می‌دانید، این گوشی در اواسط این فصل یک سری تغییرات را پشت سر گذاشت و میتوان گفت که این گوشی به تازگی، تازه سازی شده است. با این حال، علارغم این تازه سازی، این گوشی هنوز یک گوشی نسبتا قدیمی است و این جدید شدن و اپدیت اواسط فصل، چیزی از کهنه شدن آن را نشسته و نبرده است. این گوشی اصلاحاتی را قرار است به خودش ببینید.

در نسخه بعدی، این گوشی، ابعاد و ویژگی‌های ظاهری آن قرار است بسیار دست خوش تغییرات بشوند. بنا بر آنچه که اخبار ذکر کرده و به دتس ما رسیده است، حاشیه این گوشی ، قسمت هایی که تاچ گوشی روی آن قرار ندارد، در واقع، کناره های تاچ گوشی،  اندازه ای حدود ۸٫۱۴ میلی متر و ۹٫۷۳ میلی متر داشته باشند. البته، این تنها اصلاحی که قرار است A53 5G به خودش ببیند نیست و لیست تغییرات از این مختصر طولانی تر است. در این مقاله ما به تفصیل، به تغییراتی که A53 5G پشن سر خواهد گذاشت پرداخته‌ایم. در صورت تمایل به مطالعه و کسب اطلاع از چند و چون این قضیه، بد نیست که تا انتهای این خبر با ما همراه باشید.

رندرهای A53 5G

همانطور که می‌دانید A53 5G گوشی جدیدی نبیست. در اواسط این فصل این گوشی که اپدیت جدید را تجربه رد. اپدیت ها اگرچه فضای گوشی را به روز تر می کنند ولی تاثیری در جدید به نظر آمدن آن ها نخواهند داشت و حالا پس از گذشت زمان و قدیمی شدن این گوشی، این اپدیت ها دیگر نمیتوانند رد قدیمی بودن را از شمایل این گوشی پاک کنند. به همین خاطر قرار است این گوشی دسته‌ای از اصلاحات و تغییرات ریز و درشت را به زودی تجربه کند. بنا به اخباری که به دتس رسیده است، اولین تغییر در رندرهای A53 5G اتفاق خواهد افتاد. این رندرهای جدید قرار است سه بعدی و مبتنی بر CAD باشند. میتوان استفاده از این ردندها را عاریت گرفته از OnLeaks و Digit دانست.

تغییرات طراحی در A53 5G

همانطور که گفتیم این گوشی قرار است به زودی تغییرات ز یادی را پشت سر بگذارد و این تغییرات به تغییر رندرهای این گوشی که بالاتر به ذکر آن پرداختیم محدود نمی شود. علاوه بر رندرها، قرار است ظاهر این گوشی نیز تغییرات کوچکی را در خودش بگنجاند. اولین تغییر ظاهری که پیش روی این دستگاه است، تغییر در فرم بدنه آن است. بر طبق اخباری که به دست ما رسیده است، اولین تغییر، کم شدن انحنای بدنه است. گویا این بدنه هنوز هم کاملا صاف نشده و انحنای خود را حفظ خواهد کرد، با این حال، دیتگاه های آینده این  گوشی، نسبت به گذشته از انحنای کم تری برخوردار خواهند بود.

علاوه بر انحنای بدنه، تغیرر ظاهری دیگری نیز منتظر این گوشی نسبتا قدیمی است. گویا قرار است فرم قرارگیری دوربین در این گوشی نیز تغییر کند. بنا بر آنچه که ما میدانیم، میزان انحنای برآمدگی دوربین در پشت این گوشی، نسبت به قبل کم تر شده است. و دوربین آنف با انحنای آرام تری ب قسمت پشتی گوشی متصل خواهد شد.

تغییراتی که بالاتر در خصوص فرم بدنه و قرار گیری و محل و چگونگی اتصال دوربین این گوشی ذکر کردیم، همه ی تغییرات ظاهری جدید این گوشی نیستند. علاوه بر تغییرات فوق که به ذکر آن ها پرداختیم، این گوشی قرار است حاشیه خودش را کوچک تر کند. در حد فاصل لبه نهایی گوشی و قسمتی که تاچ آن تمام میشود، یک فاصله هست که اسمسونگ قصد کرده آن را کوچک تر کند. اندازه حدودی این حاشیه ها، بعد از تغییرات و اصلاحات، قرار است اندازه ای حدود ۸٫۱۴ میلی متر و۹٫۷۳ میلی متر باشند. ( این ابعاد دقیقا اندازه A52 5G 8.4 هستند).

ویژگی هایی که قرار نیست تغییر کنند

گلکسی A53 5G با جک ۳٫۵ میلی‌متری هدفون خداحافظی می‌کند، این جک در بدنه بیرونی  این گوشی دیگر دیده نمی‌شود. انتظار نمی رود چیزهای دیگری  تغییری دراین  گوشی  کنند، به عنوان مثال، صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی AMOLED یا دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی در پشت این گوشی به احتمال زیاد ثابت و درست مانند قبل آن ها خواهند ماند.

A53 در رنگ‌های مشکی، سفید، آبی روشن و نارنجی در دسترس خواهد بود و طبق اطلاعات منتشر شده در سه ماه اول سال آینده عرضه خواهد شد.

اتمام کلام

A53 5G به عنوان یک گوشی نسبتا قدیمی، به زودی یک سری تغییرات را تجربه خواهد کرد. طبق اطلاعاتی که به دتس ما رسیده است، این تغییرات، شامل تغییر در رندرهای A53 5G و شکل ظاهری آن است. بنا به آنچه که ما می دانیم، اولین و مهم ترین تغییری که پیش روی این گوشی است سه بعدی شدن رندر آن است که یادآور رندرهای OnLeaks و Digit است. علاوه بر رندر، کمپانی سامسونگف تغییرات ریز و جزئی یگری را هم برای ظاهر این گوشی در نظر گرفته است. به طور کل، این تغییرات قرار است باعث ظریف تر به نظر رسیدن این گوشی بشوند.

حجم حاشیه های کناری گوشی در این اصلاحات تغییر خواهد کرد و جمع و جور تر خواهد شد، بدنه آن از انحنای کمتری برخوردار خواهد بود، اگرچه هنوز هم منحنی خواهد بود ولی کمی از این انحنای نسبتا شدید که در طراحی فعلی وجود دارد، کاسته خواهد شد و دوربین آن به طرز ظریف تری و با بر آومدگی ملایم تر در پشت آن جاگیر خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که این اصلاحات، ویژگی های اساسی این گوشی مثل نرخ تازه سازی و کیفیت دوربین اصلی آن را بی تغییر باقی خواهند گذاشت. نظر شما در رابطه با تغییرات و اصلاحات جدید A53 5G چیست؟ آیا ویژگی های دیگری نیز هستند که تغییر کنند یا خوب باشد که تغییر کنند؟ اگر نظری در این رابطه دارید، خوشحال می شویم که آن را در کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع

این مطلب، یک مقاله ترجمه شده است. در صورتی که شما نیاز یا تمایلی به مطالعه متن اصلی خبر به زبان انگلیسی دارید، با مراجعه به این لینک، می توانید مطلب مورد نظرتان را پیدا کنید. همچنین توجه داشته باشید که در صورت تکمیل شدن یا به روز رسانی اخبار، ما آن را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.