افشای تصاویر رندرهای سامسونگ گلکسی S22 Ultra

دیروز شاهد افشای تصاویر رندرهای سامسونگ گلکسی S22 Ultra توسط OnLeaks بودیم که نشان دهنده طراحی پرچمدار ۲۰۲۲ شرکت بزرگ کره ای بود. امروز ، همان منبع با تصاویر Galaxy S22 و S22+ Galaxy بازگشته است.

برخلاف S22 Ultra ، S22 و S22+ شبیه به نسخه های قبلی خود هستند. آنها در اطراف صفحه نمایش هایی با سوراخ پانچ متمرکز ساخته شده اند ، دارای سیستم دوربین سه گانه عمودی در عقب هستند و ظاهراً دارای بدنه فلزی هستند.

مشخصات

ما مشخصات دقیق هیچ یک از این دو گوشی را نداریم ، اما منبع ادعا می کند که S22 دارای ضخامت ۷٫۶ میلی متر است و در اطراف یک صفحه نمایش ۶ اینچی ساخته شده است و در قسمت پشتی آن “برجستگی دوربین بهبود یافته” شامل ۵۰ مگاپیکسل اصلی است. ، ۱۲ مگاپیکسل ultrawide و یک واحد تله فوتو.

S22+ دارای ضخامت ۷٫۶ میلی متر (۹٫۱ میلی متر با احتساب دوربین) ، دارای صفحه نمایش ۶٫۵ اینچی است و مانند مدل وانیلی دارای درگاه USB-C در پایین است. اگرچه هیچ یک از گوشی ها جک ۳٫۵ میلی متری هدفون ندارند ، تعجب آور نیست زیرا پیشینیان آنها نیز چنین چیزی نداشتند.

 

مدل ها

نیازی به گفتن نیست ، شما باید این طرح ها را با کمی نمک انتخاب کنید زیرا آنها مستقیماً از سامسونگ نیستند. علاوه بر این ، شایان ذکر است که رندرهای S22+ توسط منبع به عنوان Galaxy S22 Pro دریافت شده است ، به این معنی که نسخه نهایی مدل Plus می تواند طراحی متفاوتی داشته باشد.

سامسونگ گلکسی S22 از صفحه نمایش تخت ۶ اینچی استفاده می کند.سامسونگ گلکسیS22 اندروید ۱۱ دارای باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی است. گلکسی S22 دارای پشتی صاف با برآمدگی دوربین بهبود یافته است.

سری سامسونگ s22

سامسونگ یک گوشی هوشمند ممتاز دیگر در سری گلکسی های غیرقابل انکار خود با نام Samsung Galaxy S22 ارائه می دهد. در اوایل ماه ۲۰۲۲ ، سامسونگ گلکسی S22 مورد انتظار خود را عرضه می کرد. Zouton.com با همکاری OnLeaks اولین ظاهر Samsung Galaxy S22 را از طریق رندرهای ۵K و فیلم ۳۶۰ درجه برای شما به ارمغان آورده است.