رندرهای آیفون ۱۴ پرو مکس اپل

هفته آینده روز ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) ، اپل مراسم بزرگ رونمایی خود را برای خانواده iphone13 برگزار می‌کند. درواقع سال آینده ما شاهد ظهور سری آیفون۱۴ خواهیم بود و امروز اولین رندرهای iphone 14 پرو مکس منتشر شده است.
همانطور که می‌بینید، طراحی به طور کلی تفاوت چندانی با سری‌های قبلی اپل ندارد ، اما دو نکته قابل توجه وجود دارد که از سری جدید حذف شده‌اند.

آیفون 14
آیفون ۱۴

بریدگی آیفون “علامت تجاری”

بریدگی آیفون۱۴ “علامت تجاری” به طور کامل از بین رفته است و اکنون یک دوربین سلفی منفذ نصب شده روی مرکز جایگزین شده است ، و همچنین دوربین‌های پشتی با سطح پشتی گوشی هم سطح هستند هیچ برآمدگی و یا قوسی در دوربین وجود ندارد.
همچنین به نظر می‌رسد این گوشی ضخامت کمی داشته باشد.

آیفون14
آیفون۱۴

حذف شدن تاچ

حذف شدن تاچ بدان معنا نیست که Face ID هم از بین رفته باشد؛ این منبع ادعا می‌کند که بقیه سنسورها در زیر صفحه نمایش بصورت مخفی قرار خواهند داشت. مانند دوربین‌های سلفی زیر نمایشگر که در جهان اندروید مشاهده می‌کنیم. به نظر نمی‌رسد که این امر به طرز باورنکردنی به نظر برسد؛
بعلاوه، آنچه ما می بینیم یک قاب فلزی است با نوارهای آنتن در سراسر آن. این طراحی، با دکمه های تنظیم صدا شباهت زیادی به iphone 14 دارد. پورت پایین هنوز Lightning است.

آیفون14
آیفون۱۴

رندرهای فاش نشده

رندرها در واقع از طرف خود اپل فاش نشده است، توسط یک هنرمند بر اساس طرح و اطلاعات ارائه شده توسط منابع ناشناس منتشر شده است. هیچ اطلاعاتی در مورد آنچه در iphone14 پرو مکس وجود خواهد داشت در حال حاضر فاش نشده است ، اما شایعات گذشته در مورد داشتن صفحه نمایش ۶٫۷ اینچی و دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی در آیفون۱۴ صحبت می‌کردند. (خروجی تصاویر ۱۲ مگاپیکسلی با پیکسل) ، با پشتیبانی از فیلمبرداری ۸K.