رقابت پیکسل و اپل

پیکسل ۶ پرو گوگل به نظر اولین تلاش جدی این شرکت برای تولید یک گوشی هوشمند پرچمدار در سال‌های اخیر است . گوشی‌ای که به نظر می‌رسد نه مانند قبل فقط در یکی دو مورد بلکه در همه زمینه‌ها وارد رقابت شده است . گوشی جدید قرار است تا چند ساعت دیگر در بازارهای معدودی که گوگل دستگاه‌های خود را به فروش می‌رساند عرضه شود. بنابراین شاید جالب باشد که بدانید جدیدترین و بهترین محصولات گوگل در مقایسه با جدیدترین و بهترین محصولات اپل چگونه عمل می‌کند.

 

نبرد بین پیکسل و آیفون

قرار گرفتن گوگل پیکسل ۶ پرو در مقابل آیفون ۱۳ پرو مکس اپل نبردی مرگبار خواهد بود! ابتدا پیکسل ضربه اول را می‌زند، سپس آیفون پا پیش می‌گذارد و دور می‌گیرد، اما پیکسل تنها در ۴ ثانیه از آیفون سبقت می‌گیرد. این دو دستگاه در تست مدیریت رم پا به پا هستند، اما آیفون ۶ ثانیه از آن جلو تر است.

تست سرعت

بنابراین در نهایت، در حالی که سرعت پیکسل در این آزمایش بالاتر است، باز هم نمی‌تواند آیفون ۱۳ پرو مکس را شکست دهد. با این حال، بعید به نظر می‌رسد که چنین تفاوت‌های حاشیه‌ای در زمان بارگذاری برنامه ها تفاوت‌های فاحشی باشند که خیلی متوجه آن شویم. مگر اینکه صاحب هر دو دستگاه پیکسل ۶ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس باشید و از هر دو به طور همزمان برای انجام کار استفاده کنید تا تفاوت‌ها را درک کنید.

ویدیو زیر را در مورد  رقابت گوگل پیکسل ۶ پرو در مقابل آیفون ۱۳ پرو مکس اپل را تماشا کنید:

آیفون نه تنها بهترین گوشی هوشمند، بلکه آیفونی که “بزرگترین به روز رسانی دوربین تا کنون” را دارد. این آیفون ۱۳ پرو امسال است که در اینجا در اندازه حداکثر داریم. با پیوستن به این دوربین‌های بزرگ‌تر و بهتر، صفحه‌نمایش با نرخ تازه‌سازی بالا، باتری بیشتر، ارتقای اجباری چیپست داریم.  ۱۳ Pro Max همه موارد را برای بهبود هر چیزی که مهم است مشخص می‌کند. ما اینجا هستیم تا ببینیم چقدر است.