برند زیر مجموعه شیائومی Redmi سری Redmi K40 را در ماه جاری عرضه می کند. این شرکت علاوه بر افشای اطلاعات و گواهینامه ها ، طی چند روز گذشته اطلاعات گوشی هوشمند پرچمدار خود را منتشر کرده است. لو وایبینگ پستی را در Weibo به اشتراک گذاشت که Redmi K40 عملکردی قدرتمند ، صفحه نمایش تخت و عمر باتری خوب را نمایش می دهد. کاربری درباره این پست کامنت گذاشت تا قابلیت بلندگوهای دوگانه را فراموش نکند. در نتیجه Redmi K40 آینده از بلندگوهای استریو دوگانه نیز برخوردار خواهد بود.

گوشی‌های Mi 11 ، Redmi Note 9 4G (Redmi 9 Power ، Redmi 9T) و POCO M3 که اخیراً به بازار عرضه شده اند ، یک بلندگوی اختصاصی ثانویه دارند. اما به طور معمول ، اکثر گوشی ها مانند POCO F1 از گوشی به عنوان بلندگوی دوم استفاده می کنند. هنوز مشخص نیست همه مدل های این سری با بلندگوهای دوگانه ارائه می شوند یا خیر. طبق گزارش های قبلی ، انتظار می رود سری Redmi K40 با سه تراشه متفاوت یعنی اسنپدراگون ۸۸۸ ، اسنپدراگون ۸۷۰ و Dimensity 1200 عرضه شود. انتظار می رود همه مدل ها از نمایشگرهای تخت استفاده کنند.

در آخر ، گزارش شده است که مدل Pro دارای یک سنسور دوربین ۱ / ۱٫۵ اینچی است و همه آنها از شارژ سریع ۳۳ وات پشتیبانی می کنند اما بدون شارژر ارائه می شوند.