آنر سری Magic3

آنر سری Magic3 را با چیپست اسنپدراگون ۸۸۸+ در ماه آگوست وارد بازار کرد، دوربی‌های هر سه گوشی ویژگی‌های چشمگیری داشتند. اکنون این شرکت، سری جدید خود را برای رونمایی جهانی آماده می‌کند و از یکی از ویژگی‌های چشمگیر دوربین یعنی فناوری عکاسی Ultra Fusion Quad-Camera رونمایی کرد. این فناوری در اصل ترکیبی از یک تصویر تلفیقی AI بین دو سنسور بزرگ است تا بافت و جزئیات بهتری در عکس‌ها ارائه دهد.

Magic3

دوربین

هنگامی که دوربین با زوم ۱ برابر ، که تنظیمات پیش فرض است ، عکس می‌گیرد ، ادغام بین دوربین اصلی و دوربین تک رنگ اتفاق می‌افتد. وقتی که به قصد گرفتن عکس‌های فوق عریض یا تله فوتو را دارید ، سنسور اصلی با یکی از دیگر سنسورها برای بهبود جزئیات و رنگ تصویر عمل می‌کند.

Magic3

فناوری دوربین

گوشی‌های Magic3 Pro و Magic3 Pro+ مجهز به دوربین تله فوتو هستند که از این فناوری تلفیقی نیز پشتیبانی می‌کند. وقتی که یک تصویر بزرگنمایی می‌شود ، وضوح آن تا ۱۸۰ درصد بهبود می‌یابد. چیزی که در مطبوعات فاش نشد این است که Honor دقیقاً چگونه این فناوری را استارت کرد. آیا از طریق به روزرسانی OTA به گوشی‌های Magic3 می رسد یا قبلاً در دسترس بوده است ، اما نحوه عملکرد آن به طور عمومی اعلام نشده است.