حماسه سامسونگ

به نظر می رسد حماسه ورود Samsung Galaxy S21 FE به پایان رسیده است. این شرکت کره ای صفحات پشتیبانی گوشی با شماره مدل SM-G990 را حداقل در دو بازار مختلف پس از حذف زودتر بارگذاری کرده است، که منجر به گمانه زنی هایی مبنی بر سقوط گوشی می شود.

این اقدام تقریباً تائیدیه عرضه در روز ۱۱ ژانویه است، که به نوبه خود نشان می دهد که Galaxy S22 تا فوریه عرضه نخواهد شد. همچنین امیدواریم در یکی از این رویدادها شاهد عرضه سری گلکسی تب اس ۸ باشیم که شایعه شده است مدل رنگ وانیلی و اولترا دارد.

نسخه جدید

نسخه G990E که در وب‌سایت آفریقای سامسونگ بیان شده است و احتمالاً با Exynos 2100 در Geekbench ظاهر می شود. اگر اطلاعاتی در مورد هر چیزی که مربوط به Samsung Galaxy S21 FE است شنیده اید باور نکنید.

هنگامی که گوشی وارد بازار می شود، باید سه دوربین با طراحی مشابه با گلکسی S21 داشته باشد، اما مشخصات دوربین به همان رنگ و جنس پنل پشتی باشد. اگر تا کنون به اطلاعات فاش شده اعتماد کنیم،

صفحه نمایش

معمولا دستگاه دارای صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی AMOLED و باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی با شارژ سریع ۲۵ واتی باشد.

دیروز سامسونگ با اعلام رویداد Unpacked part 2 برای ۲۰ اکتبر همه را شگفت زده کرد و سهم خود را از نظر اعلامیه های فناوری به هفته ای بسیار بزرگ اضافه کرد.

اطلاعات درز شده

شاید بتوان حدس زد که سامسونگ قصد دارد بالاخره گلکسی اس ۲۱ FE را رسمی کند. گوشی‌ای که پس از چند ماه اطلاعات آن به بیرون درز کرده بود و شایعه شده بود که چندین بار به دلیل کمبود تراشه به تعویق افتاده است. البته اگر انتظار داشتید S21 FE ستاره نمایش هفته آینده باشد سخت در اشتباه هستید چون منابع متعدد توییت های یکدیگر را تأیید می کنند.