دعوتنامه رویداد اپل بالاخره رسید!

بالاخره بعد از مدت ها شایعه و انتظار،ساعاتی پیش شاهد انتشار رونمایی اپل برای مراسم اینده این کمپانی بودیم .

مراسمی که به احتمال زیاد ما شاهد رونمایی اپل ۱۳ و ایفون ۱۳ پرو ،اپل واچ سری ۷ ، و ایرپاد نسل ۳  ،آیپدمینی ۶و ایپد ۹ ومک بوک خواهیم بود .

غول دنیای فناوری خود را برای رونمایی از آخرین دستاوردهایش در حوزه گوشی‌های هوشمند آماده می‌کند و مانند سال‌های گذشته، سیلی از شایعات راجع ‌به نسل بعدی آیفون منتشر است.

دعوتنامه رویداد اپل
دعوتنامه رویداد اپل

آیفون ۱۳ و۱۳ پرو

شایعه های منتشر شده مبنی بر این است که احتمالا آیفون ۱۳ طراحی ظاهری شبیه به آیفون ۲۰۲۰ داشته باشد اما احتمالا شاهد پیشرفت هایی در بخش دوربین و پردازنده خواهیم بود .

احتمالا در نسل بعدی آیفون شاهد طرحی بدون درگاه و شارژر بی سیم خواهیم بود و انتظار می رود که به جای ناچ بزرگی فعلی شاهد بریدگی کوچک تری که از ارتفاع آن نسبت به ناچ قبلی کاسته شده است خواهیم بود .

اپل نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز را برای مدل‌های پرو در نظر گرفته است وطبق آخرین اخبار درز حسگر اثر ادغام‌شده با نمایشگر را به برخی مدل‌های آیفون ۱۳ اضافه کند که علاوه بر فیس آی‌دی Face ID، به‌عنوان روش احراز هویت بیومتریک جایگزین استفاده می‌شود.

اپل واچ سری ۷

اپل واچ سری ۷ به عنوان مدل جدیدتر اپل واچ ۶، به احتمال زیاد با تعدادی از امکانات جدید وارد بازار می‌شود.گزارش های منتشر شده حاکی از این است که اپل واچ سری ۷ با مشکلات تولید روبرو شده است ، رونمایی از اپل واچ سری ۷ با شک وشبهه هایی همراه است و چند احتمال وجود دارد احتمال اول  آن است که تاریخ رونمایی اپل واچ سری ۷ به تاخیر بیفتد تا مشکلات تولید حل شود. احتمال دوم آن است که اپل،‌ ساعت هوشمند جدید خود را رونمایی کند ولی آن را در تعداد محدود به بازار عرضه کند. حالت سوم آن است که اپل واچ ۷ معرفی شود، اما در دسترس کاربران قرار نگیرد و اپل تاریخ دیگری را برای عرضه آن به بازار درنظر بگیرد.

ایرپاد نسل ۳

اپل به احتمال زیاد از نسل سوم ایرپادز در مراسم برگزار شده برای رونمایی اپل از سری آیفون ۱۳، رونمایی خواهد کرد. اپل تغییرات بسیار زیادی را در  ایرپادز ۳   ایجاد کرده است طبق رندرهای لو رفته ایرپادز ۳ به نمایش آمده دارای پایه‌ی کوتاه‌تری است

شایعات همچنین ادعا می‌کنند که ایرپادزهای بعدی دارای ویژگی حذف نویز فعال  ANCیا حالت Transparency نیست، اما طراحی جدید آنها به تفکیک صدای بهتر کمک می‌کند.

کیس استفاده شده برای ایرپادز ۳، احتمالا، عریض‌تر بوده و شبیه کیس ایرپادز پرو است.

آیپد مینی ۶ و آیپد ۹

آیپد مینی ۶ “با حاشیه نمایشگر باریک‌تر و طراحی کاملا جدید، باعث جلب علاقه طرفداران اپل خواهد بود.” و همچنین یک آیپد نسل نهم باریک و سریع‌تر با تمرکز بر روی قشر دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

مک بوک پرو

احتمال رونمایی MacBook Pro بعدی در رویداد سپتامبر بسیار کم است و انتظار می رود برای چند ماه آینده منتظر رونمایی مک بوک پرو باشیم