رویداد گوگل

رویداد پاییز گوگل به تازگی به پایان رسیده است و در حالی که ما در حال شنیدن اعلامیه دوگانه پیکسل ۶ بودیم ، گوگل در حال انتشار نسخه نهایی اندروید ۱۲ است و در حال حاضر برای همه تلفن های هوشمند پیکسل و پیکسل ۳ در دسترس است. علاوه بر این ، کارخانه تصاویر اندروید ۱۲ نیز برای دانلود در دسترس هستند.

پیکسل

اگر در حال حاضر یک دستگاه Pixel سازگار دارید ، می توانید به تنظیمات سیستم بروید و یک بروزرسانی سیستم را بررسی کنید. ما توانستیم به روز رسانی را از نسخه نهایی بتا اندروید ۱۲ حذف کنیم ، اما آخرین نسخه پایدار اندروید ۱۱ نیز به روز می شود. ما به روزرسانی را در Pixel قدیمی تر که آخرین نسخه بتا را اجرا می کند ، آزمایش نکرده ایم.

اندروید ۱۲

اندروید ۱۲ یک تغییر بزرگ در سیستم عامل است. این تغییرات بصری و UX را با Material You و همچنین یک سیستم تم سفارشی ایجاد می کند که می تواند رنگ های برجسته را از کاغذ دیواری شما بیرون بکشد. همچنین دارای تنظیمات مجوز پیشرفته و دکمه های بزرگتر در سراسر آن است.

اگر از اندروید ۱۱ استفاده می کنید ، حجم به روز رسانی حدود ۱٫۵ گیگابایت است. برای بارگیری به قسمت Settings> System> Advanced> System Update بروید.

ویژگی ها

اندروید ۱۲ ، که از امروز بر روی پیکسل ۳ و بالاتر شروع به کار می کند. تجربه های شخصی تر ، ایمن و بدون زحمت بیشتری را بر روی دستگاه شما ارائه می دهد. این برنامه دارای یک رابط کاربری کاملاً تجدیدنظر شده و شخصی سازی شده است. ویژگی های جدید حریم خصوصی می باشد که برای ایمنی شما طراحی شده است ، و راههای بی عیب و نقص بیشتری برای ورود مستقیم به گیم پلی خود یا حتی تغییر دستگاه جدید.