لو ویبینگ، مدیر ارشد برند ردمی، در نوامبر سال گذشته اعلام کرد که این سازنده برنامه‌هایی برای معرفی یک ساعت هوشمند هم در نظر گرفته است. از طرفی هم حالا به نظر می‌رسد که احتمالا ابتدا شاهد معرفی یک دستبند سلامت از سوی این برند چینی خواهیم بود. یک افشاگر چینی با نام کاربری @DigitalChatStation جزئیاتی را درباره این دستبند هوشمند روی پلتفرم اجتماعی چینی Weibo منتشر کرده است. در این مطلب به طراحی و قابلیت‌های این دستبند هوشمند سلامت ردمی درون اپلیکیشن MI FIT App پرداخته شده است.

بر اساس تصویر زیر، این دستبند سلامت در رنگ مشکی معرفی می‌شود و نمایشگری کوچک با حاشیه‌های ضخیم دارد. علاوه بر این، گجت مذکور دکمه‌های لمسی خازنی دارد که به شکل خط ضخیم سفید رنگ در تصویر هم دیده می‌شود. اطلاعاتی که در اپلیکیشن MI FIT کشف شده است نشان می‌دهد که این دستبند هوشمند سلامت همچنین از واچ فیس قابل تعویض بهره می‌برد. سایر قابلیت‌های آن شامل عملکرد آلارم، حسگر ضربان قلب، پشتیبانی از امکان پرداخت NFC و همچنین پشتیبانی از کنترل پخش موسیقی می‌شود.

گجت-گجت هوشمند-ساعت هوشمند-ساعت اوپو-پاساژ علاالدین

این دستبند سلامت ممکن است با قیمتی کمتر از گجت هوشمند شیائومی Mi Band عرضه شود و بدین ترتیب رکوردی بی نظیر را به ثبت برساند. متاسفانه اطلاعاتی در دسترس نیست که این گجت پوشیدنی دقیقا چه زمانی معرفی می‌شود. از طرفی هم یک مجوز جدید در هند برای آن صادر شده است که به احتمال معرفی آن در آینده نزدیک اشاره دارد. این مجوز برای یک ساعت هوشمند برند ردمی با شناسه HMSH01GE هفته گذشته منتشر شده است.

باید به این نکته اشاره کنیم که این مجوز مشخصا برای ساعت هوشمند صادر شده و به همین خاطر ممکن است منظور از این عبارت همان دستند هوشمند سلامت باشد. به طور کلی همه پوشیدنی‌های هوشمند BIS تحت عنوان ساعت هوشمند دسته بندی می‌شوند.

گجت-گجت هوشمند-ساعت هوشمند-ساعت اوپو-پاساژ علاالدین