بسته بندی مجدد گوشی ها

بسته بندی مجدد گوشی ها یکی از مواردی است که در سری جدید آیفون ۱۳ تحت رادار قرار گرفته است. سال گذشته باریک ترین جعبه های آیفون تا به امروز با حذف آداپتور شارژ و EarPods آورده شده است. امسال اپل با برداشتن روکش پلاستیکی دور جعبه سری ۱۳ تغییر دیگری ایجاد خواهد کرد. اکنون به لطف پست Weibo اولین نگاه خود را به ظاهر جعبه بازطراحی شده اپل داریم.

جعبه های آیفون
جعبه های آیفون

روکش پلاستیکی برداشته شده

روکش پلاستیکی برداشته شده با یک زبانه کاغذی که روی درب جعبه های  آیفون چسبانده می شود جایگزین می شود. این به بسته بندی اجازه می دهد بدون لغزش در جای خود بماند و به محتویات جعبه آسیب نرساند. علاوه بر این ، به عنوان مهر و موم عمل می کند که نشان می دهد  انگار قبلا جعبه باز شده است.

در جریان سخنرانی اصلی این هفته

در جریان سخنرانی اصلی این هفته ، اپل اعلام کرد که حذف پلاستیک روی جعبه های آیفون ۱۳ “۶۰۰ تن پلاستیک را ذخیره می کند” که مطمئناً یک تغییر خوش آمدی ای برای نسل ما است. اپل قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ تمام پلاستیک ها را از بسته بندی محصولات خود خارج کند.

اپل گفته است…

اما اپل خیلی سال است که از یک مدل پلاستیک برای محصولات خود استفاده می‌کند و طریقه ی باز شدن محصولاتش نیز شبیه به یکدیگر میباشد.

اپل در سال های گذشته اقدام به حذف شارژر گوشی  از محصولات خود کرد و همچنین امسال با حذف پلاستیک قدمی نو برای حفظ سلامت محیط زیست برداشته است. اغلب نگرانی‌ کاربران برای امنیت در بسته‌بندی و حفظ محتویات آن بود که اگر  به تصویر انتشار یافته دقت کنید، می بینید که مشخص میشود کوپرتینویی‌ها با زدن برچسبی به گوشی این نگرانی‌ها را  خاتمه می‌دهند.

اپل  گفته است تا سال ۲۰۳۰ خودش را به یک شرکت کربن خنثی تبدیل می‌کند. کوپرتینویی‌ها برای  اینکه به این هدف برسند باید دست به کارهای عجیب بزنند و گفته می شود در آینده های نه چندان دور جزئیات دقیق‌تری در مورد  برنامه‌ کاریشان منتشردهند.