از بین بردن قطعات

در چند سال گذشته ما عادت کرده ایم که فیلم های مختلف از بین بردن قطعات را برای گوشی های هوشمند ببینیم ، که همه چیز را بیرون می آورند و سپس همه چیز را دوباره در جای خود قرار می دهند. خوب ، نشت امروز در اصل فقط نیمه دوم آن است. خانم ها و آقایان ، در اینجا یک ویدیوی مونتاژ ، در ویدئوی آموزشی ، برای Google Pixel 6 Pro آینده ، همراه با موسیقی عجیب و متن بسیار در همه جا وجود دارد.

 

درز اطلاعات

باید بگوییم که اساساً گوگل جزئیات زیادی را در مورد Pixel 6 و Pixel 6 Pro به بیرون درز کرده است ، ما فکر می کردیم که هیچ نشت انقلابی را از منابع دیگر مشاهده نخواهیم کرد. و اکنون ما اصلاح شده ایستاده ایم. انقلابی یا نه ، این قطعاً یکی از عجیب ترین نشت هایی است که ما تا کنون دیده ایم.

رویداد رسمی گوگل

اما ، این به شما این ایده را می دهد که تعمیرکار برای جمع آوری مجدد Pixel 6 Pro جدا شده برای شما ، از همه اجزای مختلف ، به چه چیزی نیاز دارد. پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو سرانجام در رویداد ویژه گوگل در ۱۹ اکتبر به طور کامل رسمی می شوند.

گوگل امروز اعلام کرد که یک رویداد راه اندازی Pixel Fall را در روز سه شنبه ۱۹ اکتبر برگزار می کند. این شرکت در این رویداد Pixel 6 و Pixel 6 Pro را معرفی خواهد کرد.

تاریخ انتشار

این احتمالاً اولین رویداد فقط برای Pixel است ، که فاصله ای با رویدادهای قبلی دارد که باعث شده دستگاه های Pixel در کنار اغلب محصولات دیگر Google راه اندازی شوند.

با این حال ، ممکن است که ما تاریخ انتشار رسمی اندروید ۱۲ برای دستگاه های Pixel را در این رویداد ببینیم. تا کنون ، گوگل فقط اندروید ۱۲ را به عنوان AOSP منتشر کرده است ، اما فقط “چند هفته آینده” را به عنوان محدوده زمانی برای به روزرسانی اندروید ۱۲ برای Pixel و سایر دستگاه های OEM ارائه کرده است.