خبر سامسونگ

سامسونگ هر ساله و به صورت منظم از سری نوت خود در کنار سایر گوشی های خود رونمایی می کرد. مشخصه اصلی این گوشی های سامسونگ صفحه نمایش بزرگ و قابلیت استفاده از قلم در آن ها بود. مورد دیگری که به محبوبیت هر چه بیشتر این سری از گوشی های سامسونگ کمک می کرد، جایگذاری قلم درون بدنه گوشی بود که جلوی گم شدن و حمل و نقل سخت تر آن را می گرفت. هر ساله ما شاهد بهبود های سخت افزاری و نرم افزار این گوشی ها بودیم و دنبال کننده های خاص خودشان را داشتند. 

خبر سامسونگ
خبر سامسونگ

اخبار جدید سامسونگ

اما طبق خبر سامسونگ به این روند ادامه دار خود پایان بدهد و شواهد نیز این خبر را تایید می کند. دیروز افشاگر معروف توییتری (اکانت @Universelce) که اخبار آن از سامسونگ خیلی به واقعیت نزدیک است، این خبر را تایید کرد. او با انتشار عکسی از صفحه محصولات سامسونگ نشان داد که درون این صفحه فقط اطلاعات سری های S، Z، M و A قابل نمایش بود. او با انتشار این عکس و توضیح زیر آن خبر تلخ پایان دادن سامسونگ به تولید سری Note را تایید کرد. 

گرچه هنوز هیچ منبع رسمی این خبر را تایید نکرده است. اما با توجه به اینکه خیلی وقت است خبری از سری نوت نیست و اخبار افشای اطلاعات آن هم منتشر نشده، حقیقت این خبر را تایید می کند. از همه این موضوع ها که عبور کنیم، سامسونگ حدود یک سال است که از سری بعدی نوت خود معرفی نکرده است و باید تا کنون از سری نوت بعدی خود رونمایی می کرد، اما این کار را نکرده است.

ویداد معرفی نوت های سامسونگ

علاوه بر این، رویداد معرفی نوت های سامسونگ تقریبا همزمان معرفی فولد های جدید سامسونگ است. به نوعی شاید بتوان نتیجه گرفت که سامسونگ سیاست خود را تغییر داده است. در بازه زمانی حدود شهریور ماه این شرکت از پرچم دار های نوت خود معرفی می کرد. اما امسال در همان حدود زمان شاهد معرفی فولد های سامسونگ بودیم. از این رو می توان نتیجه گرفت که سامسونگ در حال جایگزین سری نوت با سری فولد با سری Z از گوشی های خود است. 

این خبر سامسونگ شاید عجیب باشد و باور نکردنی. اما تمام شواهد می تواند بر صحت آن مهر تایید بگزارد. از این رو کاربران سامسونگ و طرفداران گوشی نوت کم کم باید با این سری گوشی های محبوب این شرکت خداحافظی کنند. 

به نظر شما سامسونگ می تواند این سری محبوب را کنار بگذارد؟ آیا جذابیت سری جدید Z سامونگ آنقدر است که بتوانند جایگزین نوت شود؟