مدتی است که ریلمی در حال کار بر روی اولین گوشی خود با دوربین زیر نمایشگر است. در واقع، در ماه سپتامبر، رئیس Realme Xu Qi Chase تصویری از یک گوشی هوشمند در Weibo منتشر کرد که هیچ بریدگی یا سوراخ پانچی برای دوربین سلفی نداشت و در کپشن پست توضیح داد که این دستگاه دارای پاپ نیست. مکانیسم up نیز، به این معنی است که از فناوری دوربین زیر نمایشگر استفاده می‌کند. در مصاحبه اخیر با Madhav Sheth از Realme، بعید به نظر می‌رسد که فناوری سلفی پاپ‌آپ بازگشتی داشته باشد.

اکنون چند نمودار وایرفریم از یک ثبت اختراع توسط Realme به دست‌مان رسیده است. اینها همچنین دستگاهی را نشان می‌دهند که هیچ نقطه مشخصی برای قرار گرفتن دوربین سلفی در آن وجود ندارد، که نشان‌دهنده وجود سلفی زیر نمایشگر است. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که طراحی نمایش داده شده در این تصاویر به هیچ وجه نشان دهنده طراحی واقعی یک گوشی Realme آینده باشد. با این حال، ماژول دوربین با سه گیره و فلاش LED در کنار خود مطمئنا ظاهری آشنا دارد.

تا آنجا که برخی جزئیات دیگر از نقشه‌ها تشخیص داده می‌شود، یک منحنی به وضوح در دو طرف گوشی پشت و روی صفحه نمایش دیده می‌شود. برخی از خطوط آنتن به وضوح در قاب‌های بالا و پایین مشخص شده‌اند که نشان می‌دهد فلزی خواهد بود. بنابراین، این به احتمال زیاد یک مدل پریمیوم است. همچنین می‌توانیم دکمه‌های جداگانه صدا را در سمت چپ و یک دکمه باریک پاور در سمت راست ببینیم. هیچ ترکیبی از حسگر اثر انگشت بزرگ وجود ندارد، به این معنی که می‌توانیم انتظار یک سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر را داشته باشیم. در نهایت، به نظر می‌رسد که در قسمت پایین دستگاه جای سیم کارت و یک پورت USB Type-C قرار دارد.

این به آن معنی است که یک گوشی واقعی Realme با دوربین زیر نمایشگر به رونمایی رسمی نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود.