انتظار می‌رود کمپانی اپل فردا ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) رویداد مجازی محصول خود را به نام Time Flies برگزار کند و در خلال برگزاری آن از چند محصول جدید ازجمله ساعت هوشمند اپل واچ ۶، اپل واچ SE، تبلت‌های آیپد ایر ۴ و آیپد ۸ رونمایی کند. شب گذشته یک افشاگر معروف با نام کاربری LOvetodream در پلتفرم اجتماعی توییتر برخی اطلاعات دیگر هم درباره این محصولات جدید افشا کرد. به گفته این افشاگر، ساعت هوشمند جدید اپل واچ ۶ در رنگ تازه آبی هم عرضه می‌شود. پیش از این گفته شده بود که این ساعت جدید ممکن است در رنگ آبی تیره هم عرضه شود و شاید منظور از این رنگ آبی همان آبی تیره باشد.

فردا خرید حداقل یک مدل محصول جدید اپل امکان پذیر می‌شود

بر اساس گفته افشاگر مذکور، یکی از محصولات جدید اپل که فردا معرفی می‌شود، همچنین از قابلیت Quick Charge پشتیبانی می‌کند. با توجه به اینکه نرم افزار Watch OS 7 شامل قابلیت پایش وضعیت خواب کاربر هم می‌شود، ممکن است منظور از این دستگاه مجهز به امکان شارژ سریع همان ساعت هوشمند اپل واچ ۶ باشد. در یک توییت دیگر اعلام شده که بازه حدودی قیمت برای یکی از این محصولات هوشمند جدید اپل ۵۶۹ تا ۵۹۹ دلار است. این بازه قیمت می‌تواند به تبلت جدید آیپد ایر مربوط باشد که سازنده قصد دارد آن را در دو نسخه با پشتیبانی از WiFi و WiFi بعلاوه ارتباط سلولار عرضه کند. افشاگر مذکور در یک توییت مرتبط دیگر عبارت online September 15th را درج کرده که بدین معنی است حداقل یکی از محصولات جدید اپل در رویداد محصول فردا از همان لحظه معرفی وارد روند عرضه می‌شود و کاربران علاقه مند قادر به خرید آن خواهند بود.

اپل-کنفرانس-آیفون-اپل واچ-علاالدین

نسل چهارم تبلت آیپد ایر ممکن است از نظر ظاهری دستخوش تغییرات چشمگیری شده باشد و بیشتر شبیه به تبلت هوشمند آیپد پرو به نظر برسد. همچنین دکمه خانه یا همان Touch ID از طراحی این تبلت حذف می‌شود و گفته شده است که حسگر فیزیکی تشخیص اثرانگشت آن در کناره بدنه دستگاه قرار می‌گیرد تا اپل بدین ترتیب بتواند ضخامت حاشیه‌های نمایشگر را هم کاهش دهد. علاوه بر این پورت لایتنینگ این دستگاه جای خود را به پورت USB-C می‌دهد. آیپد ایر ۴ همچنین به نمایشگر در ابعاد ۱۰٫۸ اینچ مجهز می‌شود.

ممکن است در ظاهر ساعت هوشمند اپل واچ ۶ شاهد تغییر چشمگیر در طراحی نباشیم. این ساعت هوشمند جدید شاید به باتری بزرگ‌تر و حسگر تشخیص سطح اکسیژن خون مجهز شود. این حسگر قادر است میزان اکسیژن درون خون کاربر را در لحظه سنجش و ارزیابی کند و همچنین یکی دیگر از قابلیت‌های Apple Watch Health است که می‌تواند در روند پیشگیری از بروز ضرورت‌های پزشکی مفید باشد.