لپ تاپ های هواوی تقریبا به تکامل رسیده اند و در این بررسی میخواهیم جدیدترین لپ تاپ سری میت بوک این برند رو به شما معرفی کنیم.

هواوی به یک فروشنده لپ تاپ ثابت تبدیل شده است (حداقل در خارج از ایالات متحده) ، و سال گذشته MateBook X Pro (2020) و MateBook D 15 (2020) هر دو تحت تأثیر قرار گرفتند.  البته با چند نکته. بازسازی MateBook D 15 در سال ۲۰۲۱ هیچ تغییر اساسی ایجاد نمی کند. این بیشتر یک به روز رسانی است تا یک کار مجدد.

لبتاپ های هواوی

هر کسی که به دنبال لپ تاپی است که می تواند مشخصات آن را در زمان خرید پیکربندی کند ، باید به جای دیگری مراجعه کند. تنها یک انتخاب برای خریداران در بریتانیا وجود دارد ، با نسل ۱۱ اینتل Core i5-1135G7 Intel با ۸ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت SSD ، با قیمت ۷۴۹ پوند (بدون مالیات بر ارزش افزوده). در مناطق دیگر ، می توانید ۱۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه SSD دریافت کنید.

رنگ شاسی خاکستری تیره ، که هواوی آن را خاکستری فضایی می نامد (من آن را تخته سنگ می نامم) ، بسیار جذاب است. در محیط اداری بی جا به نظر نمی رسد.

 

ویژگی های اصلی

یکی از ویژگی های اصلی Huawei MateBook D 15 (2021) ازدواج آن با یک صفحه نمایش بزرگ با وزن سبک است. صفحه نمایش ۱۵٫۶ اینچی در شاسی با ابعاد ۳۵۷٫۸ میلی متر عرض ۲۲۹٫۹ میلی متر عمق ۱۶٫۹ میلی متر ضخامت دارد. این ابعاد دقیقاً مشابه مدل سال گذشته است. وزن آن ۱٫۵۶ کیلوگرم است (۳ گرم بیشتر از سال گذشته). شاسی آلیاژی آلومینیومی به کاهش وزن کمک می کند و اگرچه اندازه و وزن در یک کوله پشتی قابل توجه است ، اما صفحه نمایش بزرگ ممکن است باعث ایجاد کمی ناراحتی شود.

 

میتبوک دی ۱۵

هواوی اظهار می کند که MateBook D 15 آزمایش های مختلفی را انجام داده است ، از جمله توانایی مقاومت در دمای ۴۰ درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی ۹۰ درصد ، به همراه آزمایشاتی برای دوام درگاه USB-C و کلید اثر انگشت و آزمایشات عمر روی صفحه کلید ، لولا صفحه نمایش و صفحه لمسی با این حال ، هیچ گواهینامه رسمی MIL-STD وجود ندارد.