جستجو در سراسر سیستم  اندروید۱۲ویژگی ای که هنوز فعال نشده!

 

بعضی از کمپانی ها جستجو در سراسر سیستم عامل را اجرا کردند. اما همچنان این نسخه ناقص است و فقط  قابل اجرا در بتای ۴ اندروید ۱۲ نصب شده بر روی گوشی های گوگل پیکسل است . این موضوع کاملآروشن است که این ویژگی متعلق به سیستم عامل نیست و با اندروید ۱۲ بر روی گوشی های هوشمند اندرویدی عرضه میشود.

در حال حاضر…

در حال حاضر شما فقط میتوانید از طریق نوار جستجو به این ویژگی دسترسی داشته باشید . همچنان شکل و کارایی ویجت جستجو همچنان قدیمی ست.

اما منتظر هستیم یک گزینه ی جدید بر روی صفحه نمایش ما وجود داشته باشد تا به ما این امکان را بدهد که سریع آنچه را که میخواهیم تایپ کنیم و دسترسی سریع به آن داشته باشیم.

جستجو در سراسر میتواند موارد زیر را بررسی کند:

میانبرها  هم برای برنامه ها و هم افراد و هم مکالمات با مخاطبین.

تنظیمات شامل همه ی کنترل ها و نکات و شما میتوانید هرکدام را جداگانه غرفعال کنید که نمایش داده نشود.

گوگل همچنان در حال آزمایش این ویژگی است و تصمیم دارد. دسته های بیشتری را اضافه کند. با این حال این امکان سالهاست که برای کاربران iOS فعال است.

دلایل ارور Unfortunately, System UI has stopped

دلیل خاصی برای علت این خطا وجود ندارد و ممکن است به دلایل زیادی ایجاد شود، با این حال برخی از رایجترین آنها در زیر ذکر شده است:

  • برنامه Google: گاهی اوقات برنامه Google با رابط کاربری تلفن شما تداخل پیدا می کند و از عملکرد صحیح آن جلوگیری کند.
  • نرم افزار قدیمی شده: این خطا ممکن است به دلیل اشکال در نرم افزار ها رخ دهد. سازندگان تلفن اغلب بروزرسانی هایی را برای Android ارائه می دهند که برخی ویژگی های رابط کاربر سیستم را به روز می کند و بسیاری از اشکال ها را نیز رفع می کند.
  • حافظه پنهان: حافظه پنهان توسط برنامه های موجود در دستگاه ذخیره می شود تا زمان لود شدن آنها را کاهش دهد. با گذشت زمان ممکن است این حافظه پنهان خراب شود و باعث ایجاد مشکل در برخی از عناصر سیستم شود و از عملکرد صحیح آن جلوگیری کند.
خطا اندروید 12
خطا اندروید ۱۲