جزئیات Z Fold4 و Z Flip4 اخیر به دست رسیده است. این دو گوشی، همان طور که معرف حضور همه هست، دو گوشی از دو سر تاشوی سامسونگ هستند. مدل های قبلی تاشوی سامسونگ در نیمه دوم سال ۲۰۲۱ عرضه شدند و انتظار می رود که این دو گوشی نیز در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ به دست برسند. به عبارتی، این گوشی های جدید حدود یک سال زمان دارند تا از نسخه های قبلی خودشان بهتر بشوند و عملکرد بهتری را ارائه بدهند. اخیرا اخباری درباره این گوشی ها به دست رسیده است که نخستین اخبار و شایعات درباره آن ها است.

آنچه در این مطلب می‌خوانیم

 مطلب که در این مقاله شما مشغول به خواندن آن هستید، نخستین خبر درباره ی این دو گوشی است که منتشر شده. می توان گفت این گوشی های جدید، به اندازه خود سری های تاشو جدید هستند و جا برای عجیب تر، پیشرفته تر شدن و بهتر شدن دارند. این اخبار، همانطور که گفتیم، اخباری جدید است درباره گوشی هایی که مدت زمان بسیار زیادی تا عرضه آن ها مانده است، لذا چندان اخبار دقیقی نیست ولی در آینده نه چندان دور این اخبار کامل تر خواهد شد.

تا اینجای کار، اطلاعاتی که ما درباره این دو گوشی در دسترس داریم، مربوط به یک سری کلیات درباره ویژگی های جدید و بهبودهایی است که در این گوشی ها قرار است اعمال شود. مواردی شبیه به مقاومت بیش تر این دو نسخه در برابر گرد و غبار و اب، نسبت به نسخه قبلی شان و یا ارتقای کیفیت لولاهای به کار رفته در آن ها. در صورتی هکه از علاقمندان به تکنولوژی جدید به کار گرفته شده در گوشی های تاشو هستد، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا هر آنچه که تا کنون درباره جزئیات Z Fold4 و Z Flip4 به دست رسیده است را با هم بخوانیم.

جزئیات Z Fold4 و Z Flip4

سامسونگ در حال حاضر در حال کار بر روی نسل بعدی گوشی های هوشمند تاشو خود، Galaxy Z Fold4 و Z Flip4 است و اولین اطلاعات شایعه شده در مورد آنها اکنون از کره به بیرون درز کرده است.

Z Fold4

بر اساس این گزارش هنوز تایید نشده، گلکسی زد فولد ۴ از فناوری دوربین زیر نمایشگر بهبود یافته برخوردار خواهد بود و این بار هر دو دوربین سلفی (در صفحه داخلی و همچنین در بیرون) از این نوع برخوردار خواهند بود.

دوربین های عقب نیز باید با بهبود نسبت به نسخه های قبلی رو به رو شده باشند، اگرچه ما هنوز نمی دانیم این  دقیقاً به چه معناست و شامل چه مواردی می‌شود.  با این حال ما امیدواریم که  این بدان معنا باشد که آنها با بهترین گوشی های هوشمند پیشرفته معاصر همتراز باشند، اما در هر حال، نمی شود صرفا خیال پردازی کرد و باید صبر کرد و دید که این گوشی ها بالاخره از چه دوربینی و با چه کیفیتی استفاده می کنند. Fold4 همچنین باید دارای یک لولای جدید باشد که آن را سبک تر از مدل قبلی خود می کند و همچنین مقاومت در برابر آب و گرد و غبار نیز در این گوشی قرار است که با هبود رو به رو بشود.

ظرفیت باتری در مقایسه با Fold3 تغییر زیادی نخواهد کرد و بازه زمانی عرضه باید به طرز عجیبی شبیه به نسل قبلی باشد.

Z Flip4

با رفتن به Flip4، نمونه‌های اولیه‌ای هم با دوربین سلفی زیر صفحه‌نمایش و هم با پانچ سنتی در حال توسعه هستند – به نظر می‌رسد سامسونگ هنوز تصمیم نگرفته است که به کدام سمت برود. طبق گزارش ها، این شرکت همچنین در حال بررسی این است که آیا لولا را به روشی مشابه Fold4 بهبود دهد یا خیر. Flip4 همچنین مقاومت بهتری در برابر آب و گرد و غبار و ظرفیت باتری و اندازه صفحه نمایش خارجی مشابه Flip3 خواهد داشت. Flip4 باید در کنار Fold4 در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه شود.

اخبار بعدی

ناگفته نماند که باید  در خواندن این مطالب، کمی ااحتمال خطا را در نظر بگیرید، زیرا این اولین شایعه در مورد این موضوع است و توسعه این دو دستگاه هنوز خیلی پیشرفته نیست، بنابراین حتی اگر همه چیزهایی که در بالا خواندید در حال حاضر درست باشد. ممکن است همه چیز از هم اکنون تا تاریخ عرضه این گوشی ها به شدت تغییر کند. با این وجود، جالب است که اولین نگاه ما را از انتظارات تاشوهای ۲۰۲۲ سامسونگ داشته باشیم. نظر شما درباره این اخبار به دست رسیده چیست؟ نظر خودتان را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

کلام پایانی

جزئیات Z Fold4 و Z Flip4 که اخیرا به دست ما رسیده است، و اکنون آن را با هم خواندیم، کلی ترین جزئیاتی ات که می شود از یک گوشی در دست داشت! زمان زیادی تا عرضه این گوشی های جنجالی و تاشو مانده است و اکنون همه چیزی که ما می دانیم، درباره تغییرات مثبت آن ها نسبت به نسخه قبلی خودشان است.

 هر دو مدل این گوشی ها قرار است لولاهای بهتری را نسبت به نسخه قبلی خودشان داشته باشند و مقاومت بیش تری را در برابر گرد و غبار و آب از خودشان نشان بدهند. همچنین بنا بر آنچه که می دانیم، دوربین این گوشی ها قرار است با ارتقای کیفیت همراه باشد. ما در مورد چند و چون ارتقای دوربین آنقدر هیچ چیزی نمی دانیم که فقط می توانیم درباره آن ها آرزو کنیم و حتی حدس زدن هم هنوز ممکن نیست. به طور کل انتظار می ورد که این دو گوشی نسبت به نسخه قلب یخودشان هم کیفیت بهتری را ارائه بدهند و هم وزن کم تری داشته باشند. با همه ی این ها، باید صبر کرد و دید اخبار بعدی درباره این گوشی چه چیزی خواهند گفتف تا آن زمانف ناچاریم که به همین اخبار اندک درباره این دو گوشی جذاب بسنده کنیم.

منبع مطلب

توجه داشته باشید که این مطلب یک متن ترجمه شده است و شما برای مشاهده و یا مطالعه متن اصلی خبر، می توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین لازم به ذکر است که در اینده قطعا اطلاعات بیش تری درباره این گوشی ها به دست خواهد رسید و شایعات بیش تری مشغول به دادن اطلاعات در باره آن ها خواهند شد. اگر این اخبار اولیه برای شما جالب بوده است، باید بدانید که ما اخبار جدیدی ک به دست برسد را با شما در همین سایت به اشتراک خواهیم گذاشت و شما می توانید این مطالب را دنبال کنید و با ما همراه باشید.